Celtic - FC Kostelec na Hané 0:3

První květnový zápas odehrál na Celtic parku tým z Kostelce na Hané. Kdo čekal gólové hody jako minulý zápas v Doloplazech, tak musel být mírně zklamán.

Tentokrát střídačka domácích nezela prázdnotou, ale trenér měl k dispozici tři hráče na střídání. Hostující začali mírnou převahou, ale žádnou ofenzivní smršť nepředvedli. Kostelec hrál zkušeně zezadu a neustále si vyměňoval řadu přihrávek mezi obránci a zálohou a vyčkával na ideální příležitost vyrazit dopředu. Ta se jim nabídla ve 20. minutě - dlouhý pas přes libivskou obranu do útoku, který skončil gólem. Celtic vyslal za celý zápas dvě střely na soupeřovu branku a jinak se jen bránil.

Druhý poločas se téměř celý odehrál na polovině domácích a přetížená obrana s velkou dávkou štěstí a dobrým výkonem náhradního gólmana Martina Wágnera inkasovala už jen dvakrát. Zápas tedy skončil výsledkem 0:3.

Příští zápas Celtic vyráží autobusem na půdu šestého týmu Jesenec-Dzbel. Všichni fanoušci jsou vítáni připojit se do autobusu a podpořit tak libivské hráče k zisku prvních jarních bodů.

Ondřej Konečný, 08.05.2017 19:39