Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Bořek
Nejbližší zápas
Podzim 2024
Tréninky
Letní přestávka
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Celtic - Smržice 3:2

V sobotu 20. srpna hostil Celtic na domácí půdě dalšího nováčka v letošním ročníku 1.B třídy, TJ Smržice. Po neúspěšném startu letošní sezóny chtěl Celtic na domácí půdě naplno bodovat a odlepit se ode dna tabulky. Trenér Jan Vymlátil se musel tentokrát obejít bez Pavla Junka, Mirka Řezníčka, Honzu Hojgra, Jirku Horáka a nováčka Martina Wagnera.

Už začátek utkání naznačil, že se bude hrát vyrovnaná partie, která divákům nabídne více bojovnosti než krásných fotbalových momentů. V tomto zápase podobně jako v tom minulém, byla Libivá ze začátku nebezpečnějším týmem a vypracovala si několik slibných příležitostí a bohudíky alespoň jedna se stala gólovou, když si Jarda Kožela po krásné přihrávce ze strany od Jirku Krejčího, pohrál se soupeřou obranou a poslat Celtic do vedení. Jelikož domácí další gól nepřidali a soupeř také neměl štěstí v zakončení, šlo se do kabin za stavu 1:0.

Začátek druhého poločasu domácím vůbec nevyšel a po nepřesném pasu od obránce Miru Konečného na nabíhajícího Jardu Koželu hosté nakopli dlouhý míč na rozběhnutého útočníka, který nejprve snížil na 1:0 a po 6 minutách bylo ještě hůř, když se tentýž hráč prosadil po obdobné situaci podruhé. Všem domácím příznivcům zatrnulo a vypadalo to, že se bude opakovat scénář z minulého kola, kdy Celtic ztratil nadějně rozehraný zápas. Naštěstí se domácí z této rány rychle oklepali a odpověď v podobně vyrovnání z kopačky Jirku Krejčího přišla o 8 minut později, když napodruhé parádně zakončil "volej" na hranici šestnáctky. Domácí hráči se dostali na koně a chtěli rozhodnout zápas a získat první 3 body. Snaha vyústila v rohový kop, ze kterého se hlavou prosadil Ondra Konečný a stanovil v 80. minutě konečné skóre zápasu na 3:2. Posledních 10 minut si už Celtic zkušeně pohlídal a mohl slavit zisk prvních bodů v 1.B třídě.

Příští sobotu zavítá Celtic na známé místo do Libiny, která se nachází na chvostu tabulky. Zde si bude chtít určitě nějáké body odvést. Utkání začíná v 16.30 hod.

Branky: 23. Kožela, 62. Krejčí, 80. Konečný O. - 48., 54. Kalandřík

ŽK: 62. Zemánek. Diváci: 115

Sestava: Zemánek - Konečný M., Konečný O., Kvasničák, Šnévajs - Mach J. (60. Horák M.), Řehula, Košátko M. (89. Bača), Mach Z. - Krejčí (87. Košátko S.) - Kožela

Miroslav Konečný, 24.08.2016 18:31
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009-2024 page ver.:1.56 (Responsible design)