Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Zdislava
Nejbližší zápas
Tygři Podolí - Celtic
neděle 26. 3. 2023 v 15:00
Tréninky
Bude upřesněno
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Celtic - Vikýřovice 0:0

V prvním domácím zápase v sezoně 2015/2016 Celtic doma přivítal soupeře z Vikýřovic. Hosté po minulé sezoně sestoupili z 1.B třídy a tak se oba týmy neznali.

Hned po úvodním hvizdu bylo jasné, že Vikýřovice přijeli do Libivé bránit a čekat na to, co domácí vymyslí. V nesnesitelném horku to bylo pro hráče obou týmů velmi těžké. Libivé nezbývalo nic, než bušit do zataženéhho bloku Vikýřovic. 

Průběh první půle byl na šance velmi skoupý. Za zmínku snad stojí zajímavá střela libivského kapitána Milana Řehuli, která však mířila těsně mimo horní růžek branky hostí. Na druhé straně můžeme zmínit také střelu ze střední vzdálenosti, která ještě nepříjemně skočila před brankařem Celticu Liborem Dřevickým. Ten si s ní ale velmi zkušeně poradil. Celtic měl solidní příležitost po rohovém kopu Martina Košátka, ale po odrazu ve zkrumáži zamířil míč těsně mimo tři tyče. První půle tedy skončila bez branek.

V úvodu druhého poločasu se nešťastně zranil brankař hostí. Na tvrdém povrchu špatně došlápl a odneslo to pravé koleno. Byl odnesen na nosítkách a hosté ho museli nahradit hráčem z pole. Bohužel se Celticu nepodařilo využít tohoto hendikepu v sestavě hostí. Za celou druhou půli se mu nepodařilo překonat pozorně bránící defenzívu Vikýřovic. Podobně to vypadalo i na druhé straně. Nějaké náznaky šancí tam byly, ale žádná tutovka. Když už se někdo z hostí rozhodl vystřelit, tak hodně mimo branku Libivé. První vzájemné měření sil Libivé a Vikýřovic v Okresním přeboru skončilo 0:0. Utkání bylo velmi poznamenáno horkým počasím. Uvidíme jak dopadne jarní odveta.

V příštím kole Sefran Okresního přeboru zajíždí libivský Celtic na půdu Hanušovic, kde na jaře prohrál výrazně 4:0.

Kdo má zájem podpořit Libivou při zápasu v Hanušovicích, může si zamluvit místo v autobusu. Sraz je v sobotu 22.8.2015 ve 14:15 u Hospůdky u Čápa. Místa můžete rezervovat v Hospůdce u Čápa.

ŽK: 80. Konečný M. - 75. Silný. Diváci: 72

Sestava Celticu: Dřevický - Konečný M., Kvasničák, Konečný O., Řezníček, Řehula, Košátko M., Junek (75. Horák), Mach Z., Mach J., Zemánek O. (60. Košátko S.)

Václav Šnévajs, 15.08.2015 19:50
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)