Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Zdislava
Nejbližší zápas
Tygři Podolí - Celtic
neděle 26. 3. 2023 v 15:00
Tréninky
Bude upřesněno
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Celtic - Bratrušov 3:0

V sobotu 25. dubna bylo za pěkného letního počasí na programu další kolo okresního přeboru. Tentokrát přivítal Celtic dobře známý Bratrušov, se kterým sehrál loni dvojzápas superpoháru. Bratrušov se také na začátku jarní části trápí a před utkáním byl na tom ještě hůře než Libivá, když nezískal ani bod. Celtic proto vyhlížel prolomení nezdaru a byl hladový po třech bodech.

Hned v úvodu zápasu měl gólman hostí plné ruce práce. Pořádně jej prověřil Martin Košátko, jehož přímý kop letící do šibenice stačil brankář vytáhnout na roh. Libivá měla hodně střeleckých pokusů, ale se žádným neměl bratrušovský brankář problém. Hosté poprvé výrazně zavařili až po nepovedeném odkopu Jakuba Bači, kdy se dostali do přečíslení. Poprvé rozvlnit síť se podařilo ale až Jardovi Koželovi ve 35. minutě. Postavil se k exekuci standardní situace a poslal míč na zadní tyč. Hosté se hned po této brance nenechali zahanbit a málem bylo vyrovnáno. Zelenobílé zachránilo břevno. Do kabin šel tedy Celtic s jednobrankovým náskokem.

Druhá půle byla z velké části v režii Celticu. Domácí obrana byla skálopevná a nepustila Bratrušov do ničeho vážnějšího. Celticu to také usnadňoval sám Bratrušov nepřesnými přihrávkami. Zvýšit náskok mohl Zdena Mach, který bohužel ve vyložené šanci selhal a nastřelil pouze břevno. Další příležitost měl na hlavě i Aleš Kvasničák, ale mířil nad. Na 2:0 se trefil až Ondra Zemánek. Po přihrávce Radima Falouta zachoval klid, udělal kličku gólmanovi a na jistotu zakončoval do prázdné brány. Tato branka dodala domácím větší klid a pohodu. Po krásné souhře pojistili výhru na konečných 3:0 bratři Košátkové. Martin vybídl šajtlí nabíhajícího Standu, který z první přeloboval vyběhnutého gólmana. Celticu se tak podařilo konečně vyhrát a doufejme, že v tom bude pokračovat. Příležitost k tomu bude už tento pátek 1. května v 15.30 opět na Celtic parku proti Rudě nad Moravou.

Sestava: Bača – Konečný M., Konečný O., Kvasničák, Řezníček – Mach J. (55. Košátko S.), Košátko M. (80. Hojgr), Falout, Kožela – Mach Z. (70. Horák), Zemánek O.

Stanislav Košátko ml., 27.04.2015 20:37
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)