Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Zdislava
Nejbližší zápas
Tygři Podolí - Celtic
neděle 26. 3. 2023 v 15:00
Tréninky
Bude upřesněno
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Hanušovice - Celtic 4:0

K dalšímu utkání cestoval Celtic do Hanušovic. Libivá po třech jarní zápasech vyhrála pouze jednou, a tak to chtěla napravit. Bohužel krize je momentálně hlubší než si kdy kdo mohl představit a nejspíš proto se nedaří navázat na podzimní pozitivní výsledky – Celtic si z Hanušovic odvezl čtyřgólový příděl.

Libivská obrana měla problémy s rychlými útočníky Hanušovic. Po průnikové přihrávce za obranu se dostal jeden z forvardů do úniku, který zakončil přesnou křižnou ranou. Za Libivou měl šanci Ondra Konečný, ale hlavou trefil jen tyč. Celtic sráželo množství nevynucených chyb a ztrát míče, kterých domácí využívali k rychlým protiútokům. Poločas skončil vedením Hanušovic 1:0. I když měl Celtic míč v držení více času, pořádně ohrozit branku domácích se mu nepodařilo. Navíc musel hřiště opustit Martin Košátko, který si poranil achilovku po tvrdém zákroku domácího středopolaře.

Ve druhém poločase chtěl Celtic zápas vyrovnat, nebo ještě lépe otočit. Hned od začátku se hráči tlačili do předu. Jenže přišla rána pod pás. Po dlouhém balonu za obranu zelenobílých byl pomezním máván ofsajd domácích útočníků. Hlavní sudí ovšem nezapískal. Hráči ale přestali hrát v domnění, že ofsajd odpíská. Mezitím golman Bača, u kterého přihrávka skončila, vracel míč obráncům k rozehře. Jenže míče se zmocnili domácí, kteří jej ihned uklidili do branky. Chyba, která znamenala další ránu pro trápící se Libivou.

Třetí gól na sebe nenechal dlouho čekat, další ztráta v záloze, další rychlý brejk a s trochou štěstí pro domácí, třetí gól v síti Celticu. I čtvrtý gól měl podobné parametry. Po obhození beka Celticu šel domácí rychlík sám a po kličce golmanovi skóroval do odkryté branky. To už hrála Libivá hop nebo trop, na tři obránce. Velkou šanci na čestný úspěch měl Aleš Kvasničák, který ale hlavou netrefil odkrytou branku.

Celtic tak nadále hledá loňskou formu a herní pohodu. Chybí i trošku štěstí, které na podzim přálo. Proto na jaře zatím jen paběrkuje. Ale to je fotbal, jednou se daří jindy zase méně. V příštím kole zavítá na Celtic park Bratrušov, který je na tom na jaře podobně jako Libivá, uvidíme kdo ze vzájemného souboje vyjde lépe, doufejme, že Celtic. Utkání startuje v sobotu 25.4. v 16:00

 

Sestava: Bača – Šnévajs, Konečný O., Kvasničák, Řezníček – Kožela, Falout, Konečný M., Košátko M. - Mach Z., Zemánek O. Střídající: Mach J., Horák, Hojgr, Košátko S.

Václav Šnévajs, 21.04.2015 10:52
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)