Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Bořek
Nejbližší zápas
Podzim 2024
Tréninky
Letní přestávka
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Celtic - Hanušovice 2:1

Čtvrté vítězství v řadě získala Libivá na domácím Celtic Parku proti Hanušovicím, kdy dokázala zvrátit nepříznivý stav utkání. Začátek zápasu byl netradičně už ve 14 hodin na požádání soupeře kvůli konání hanušovických slavností.

Celtic nastoupil s pozměněnou obranou, kdy vykartovaného Miru Řezníčka nahradil na kraji obrany Mira Konečný a za chybějícího stopera Vaška Šnévajse zaskakoval Aleš Kvasničák. Nutno podotknout, že „nová“ obrana fungovala skvěle. Libivá měla v úvodu jasnou převahu a vypracovala si několik vyložených šancí, nejvíce jich měl Ondra Zemánek, žádnou z nich bohužel neproměnil. Jarda Kožela připravil míč Ondrovi do slibné pozice, ten ale netrefil zařízení. Ondra Zemánek měl však ještě další velkou příležitost, kdy osamocen na zadní tyči hlavičkoval pouze nad. Celtic nevyužil ani závaru u hanušovické branky, blok hráčů neprostřelil Zdena Mach ani Martin Košátko. Hanušovice hrozily hlavně z brejkových situací. Hosté se ujali vedení po ukázkově trefeném přímém kopu. Libivou tato branka trochu zaskočila, ale nenechala se příliš rozhodit a pokračovala v dobré hře směrem dopředu. V první půli chybělo Celticu štěstí.

Do druhé půle šli zelenobílí s jasným cílem otočit stav utkání. Předpoklady k tomu nasvědčovaly, v úvodu se podařilo domácím vyrovnat. Mira Konečný poslal načechraný centr přesně na hlavu Ondru Zemánka, který se tentokrát nemýlil. Hosté v druhé půli nebyli tak nebezpeční, hlavním důvodem byla téměř dokonalá obrana Celticu. Domácí poslal do vedení opět Ondra Zemánek. Po kombinaci Miru Konečného a Martina Košátka se dostal do slibné pozice a propálil hanušovického gólmana. Libivá si vítězství pohlídala a zaslouženě tak vyhrála. Na Celtic Parku se hostujícím celkům nehraje lehce, což dokazujeme zajímavá statistika. Naposledy zde dokázala zvítězit Třeština v předminulé sezoně 2012/2013.

V příštím kole se pokusí Celtic protáhnout vítěznou šňůru v Bratrušově a oplatit tak porážku z prvního zápasu superfinále. Utkání začíná v sobotu 13. září v 16 hod.

Sestava: Dřevický – Konečný M., Konečný O., Kvasničák, Hojgr – Košátko S. (60. Mach J.), Košátko M., Řehula, Kožela – Mach Z., Zemánek (80. Horák)

Stanislav Košátko ml., 07.09.2014 21:18
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009-2024 page ver.:1.56 (Responsible design)