Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Petr
Nejbližší zápas
FK Krchleby - Celtic
neděle 14. dubna 15:30
Tréninky
Bude upřesněno
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Bratrušov - Celtic 5:2 (superfinále)

V sobotu 26.7. se Celtic utkal v rámci superfinále s Bratrušovem kam odjížděl pouze s jedenácti hráči. V úvodu zápasu se navíc zranil Honza Vymlátil, který i přes bolest na hřišti zůstal, ale do hry se úplně zapojit nemohl. Celticu se tak v zápase již od začátku nedařilo, a proto mohl Bratrušov hrát svojí hru a brzy otevřít skóre. Do poločasu Libivá obdržela tři góly a nevypadalo to s ní vůbec dobře. Korekci výsledku do poločasu obstaral Martin Košátko, který využil přihrávku před prázdnou branku od Zdeny Macha. Těsně před hvizdem Jarda Kožela zahodil slibnou příležitost střelou z úhlu, i když ve výhodnější pozici se nabízel Zdena Mach. Poločas tedy vyhráli domácí 3:1.

Ve druhé půli se za zraněného Honzu Vymlátila objevil na hřišti Aleš Kvasničák, který dlouhodobě laboruje s bolavými zády, ale nenechal mančaft v úzkých a poločas odehrál velmi dobře.            

Bratrušovu se v druhé půli podařilo svůj náskok ještě navýšit na 4:1, ale Celtic se nevzdával a snažil se si do domácí odvety obstarat co nejsolidnější výsledek. Na 4:2 pak snižoval Honza Mach. Libivá měla i další šance na vstřelení kontaktního gólu, ale chybělo potřebné štěstí. Před koncem zápasu se domácí dostali do rychlého brejku a dali výsledku konečnou podobu 5:2.

Celticu nezbývá než jen vrhnout všechny síly do sobotního domácího zápasu a pokusit se nepříznivý stav napravit. Těšíme se na příznivce Celticu Libivá 2. srpna v 16:30 na Celtic Parku.

Jiří Horák, 29.07.2014 19:34
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)