SK Petrov-Sobotín - Celtic
sobota 17. srpna 16:30
Letní přestávka

Celtic - Hrabová

V sobotu 11.5. přivítal Celtic na domácí půdě fotbalisty Hrabové. Celtic nastoupil v téměř ideální sestavě. Chyběl pouze Ondra Konečný, který laboruje s nataženým tříslem. Zápas začínal za vytrvalého děště a Celtic hned od prvních minut Hrabovou tlačil. První gól vstřelil Zdena Mach, který využil volného prostoru z pravé strany a technickou střelou z velkého vápna otevřel skóre. Zdena Mach měl prsty i v druhé trefě Celticu. Po závaru v šestnácte Hrabové nahrál povedeným centrem na druhou tyč na gól Zdenovi Václavovi, který zakončoval do prázdné branky. Hosté v první půli nijak výrazně branku Celticu neohrozili.

To se však po přestávce změnilo. Snad hned z prvního rohu v druhém poločase se hostům podařilo snížit. Zanedlouho už to bylo 2:2, když dlouhý výkop brankáře Hrabové přeletěl domácí obranu a unikajícímu hráči Hrabové se podařilo, ikdyž z velkého ůhlu, šajtlí prostřelit Libora Dřevického v brance Celticu.

Naštěstí se Celtic zase rychle ujal vedení. Zdena Mach zamotal hlavu celé obraně hostů a předložil míč Ondrovi Zemánkovi, který už si věděl rady a skóroval. Vedení pak ještě pojistil Standa Košátko ml. Po centru Martina Košátka z přímého volného kopu se Standa trefil hlavou a zvýšil tak na 4:2. Tento výsledek už si Celtic pohlídal a získal v souboji s Hrabovou tři body.

Sestava:  Dřevický - Mach J., Kvasničák, Šnévajs, Hojgr - Košátko S. ml., Košátko M., Vymlátil (60. Mach M.), Václav - Zemánek O. (80. Zemánek L.), Mach Z.

Jiří Horák, 13.05.2013 21:14