Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Petr
Nejbližší zápas
FK Krchleby - Celtic
neděle 14. dubna 15:30
Tréninky
Bude upřesněno
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Úsov - Celtic

Ve svátek práce 1. května 2013 vyrazil Celtic na další zápas do Úsova. Libivá se v tomto utkání musela obejít bez několika klíčových hráčů základní sestavy.

První poločas začal aktivněji Celtic a hned v úvodu utkání si vytvořil pár slibných šancí. Střela Standy Košátko st. skončila těsně vedle branky domácích. Další šanci měl na kopačce opět Košátko st., ale k usměrnění střileného centru Martina Košátka mu chyběl krok. Celtic prostě neměl štěstí v koncovce a zanedlouho se domácí dostali do vedení po akci vedené z levé strany. Celtic do konce první půle nezareagoval a mužstva šli do kabin za stavu 1:0.

Do druhého poločasu nenastoupil Celtic tak aktivně, přesto kontroloval hru a domácí tak do ničeho nepouštěl. Celticu chyběla finální přihrávka, to ovšem napravil rezervní hráč Pavel Žák, kdy pěknou přihrávkou vyslal Ondru Zemánka, jehož přizemní centr bez problému uklidil do branky domácích útočník Zdena Mach. Celtic si po tomto gólu věřil v otočení zápasu, to se bohužel nepodařilo. Domáci se opět po ojedinělé šanci dostali do vedení. Libivá se už k ničemu nezmohla a v samém závěru utkání fauloval domácího hráče před pokotovým územím obránce Honza Mach. Exekutor přímého kopu nedal libivskému brankáři šanci a završil tak skóre na 3:1.

Sestava: Dřevický - Šťastný, Šnévajs, Mach J., Hojgr - Žák, Košátko M., Košátko S. st., Košátko S. ml. - Mach Z., Zemánek
Jiří Horák, 06.05.2013 21:43
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)