Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Bořek
Nejbližší zápas
Podzim 2024
Tréninky
Letní přestávka
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Juventus - Celtic

K utkání 18. kola cestoval Celtic do Moravičan, kde změřil síly s Juventusem Mohelnice.
Do zápasu nemohl naskočit Aleš Kvasničák, který si odpykává trest na 3 soutěžní utkání z minulého utkání s Třeštinou.
Vedení v zápase se ujal domácí Juventus, který hrozil z rychlých brejků. Po jednom takovém úniku po pravé straně, centroval domácí útočník míč mezi vybíhajícího golmana Dřevického a dobíhajícího útočníka. Míč ovšem proletěl až ke stopéru Vašku Šnévajsovi, který si ho nešťasně srazil do vlastní sítě.
Po obdžené brance Celtic začal domácí tlačit a vytvářel si šance. Obrovskou příležitost měl Standa Košátko, který sám před golmanem přestřelil branku. Z následné akce se po centru z pravé strany míč dostal až na zadní tyč k Ondrovi Zamánkovi, který vyrovnal.
Do poločasu ale Celtic nerozhodný stav neudržel. Centrovaný míč z pravé strany před golmanem Dřevickým přizvedl Ondra Konečný. Bohužel pro Celtic, se míč odrazil přímo na útočníka Juventusu, který z úhlu hlavou skóroval.
V druhé půli se Celtic snažil o vyrovnání, ale v koncovce se ne a ne prosadit.
Po dalším z úniků domácích, musel za záchranou brzdu zatáhnou Honza Mach, protože dva domácí útočníci postupovali sami na branku. Byla z toho penalta a žlutá karta pro Honzu Macha. Pokutový kop bravůrně zlikvidoval Libor Dřevický a dal ještě Celticu naději. Zelenobílým už se ale skórovat nepodařilo a byla z toho druhá jarní porážka. Vypadá to, že se Celtic nachází v menší krizi :-) Smůlu se zelenobílí pokusí prolomit v dalším utkání. V sobotu 27.4. od 16:00 do Libivé zavítá soupeř z Lukavice.  

Sestava: Dřevický - Mach J., Konečný O., Šnévajs, Hojgr, - Košátko S. (75. Šťastný), Vymlátil J., Konečný M., Košátko M. - Mach Z., Zemánek O.
Jiří Horák, 22.04.2013 17:34
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009-2024 page ver.:1.56 (Responsible design)