SK Petrov-Sobotín - Celtic
sobota 17. srpna 16:30
Letní přestávka

Celtic - Třeština

První zápas jarní části sezony odehrál Celtic na domácí půdě s vedoucím týmem tabulky, Třeštinou. Libivá začla po dlouhé zimní pauze opatrně a hosté měli od začátku více ze hry. Skóre ale otevřel Celtic, respektive Honza Vymlátil. Ten využil přízemního centru Ondry Zemánka a tváří v tvář golmanovi se nemýlil. Třeštině se bohužel povedlo skóre brzy srovnat. Po špatně odkoplém míči z obrany Celticu se do šance dostal útočník Třeštiny Hanousek a trefil se přesně. Poté přišla zásadní událost utkání. Hráč Třeštiny, na kterého rozhodčí odpískal faul, neudržel nervy na uzdě a po rozehrání standardní situace brutálně, bez míče fauloval kapitána Celticu Aleše Kvasničáka. Zákrok naštestí Aleš přestál bez zranění a vrhl se na Třeštinského hráče, kterého povalil na zem. Rozhodčí odměnil oba aktéry červenou kartou a pokračovalo se dál v deseti. Do poločasu se do vedení dostali hosté. Hanousek využil mezery v obraně a trefil se v utkání podruhé.

V druhé půli měla Třeština převahu, Libivá hrála spíše na brejky. Jeden mohl proměnit Zdena Mach, ale nepodařilo se mu brankaře hostí prostřelit. Hned z následující šance Třeština zvýšila na 3:1. Hanousek v šanci opět nezaváhl a zkompletoval hattrick.

Celtic tedy v prním jarním utkání nestačil na Třeštinu a v sobotu 18.4. se bude snažit urvat tři body v Moravičanech v tradičním derby s Juvenstusem Mohelnice. Začátek utkání v 16:00.

Sestava: Dřevický - Mach J. (46. Mach M.), Konečný O., Šnévajs, Hojgr - Václav, Kvasničák, Vymlátil, Košátko M. - Mach Z., Zemánek O.

Jiří Horák, 16.04.2013 11:24