Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Petr
Nejbližší zápas
FK Krchleby - Celtic
neděle 14. dubna 15:30
Tréninky
Bude upřesněno
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Třeština - Celtic 3:1

Ke čtvrtému utkání sezony vyrazil Celtic do Třeštiny, vyzvat úřadujícího mistra a pokusit se urvat nějaký ten bod. 
Skóre utkání otevřela Třeština. Domácím se podařilo skórovat z dlouhého autu před branku, kde v chumlu hráč domácích míč prodloužil za golmana Celticu Vaška Šťastného, který v brance zaskakoval za Libora Dřevického. Celticu to ale netrvalo dlouho a odpověděl ze standartní situace. Martin Košátko z levé strany nacentroval na hlavu Aleše Kvasničáka a ten se trefil přesně k tyči. 1:1. Domácí se ovšem do poločasu dostali znovu do vedení a to opět po dlouhém autu před branku. Tentokráte golman Celticu míč chytil, ale podle pomezního už za brankovou čarou. Ze hry se Třeština do žádných velkých šancí nedostala, ale jejich auty byly pro Celtic smrtící. První poločas tedy skončil 2:1 pro domácí.
Ve druhé půli Celtic ještě více zabral a snažil se o vyrovnání. V šanci byl Franta Niessner, který jen těsně minul branku. Střílel i Honza Vymlátil, ale obrana jeho dělovku zblokovla. Vyniknout golmana nechal i Peťa Vysoudil, když tvrdě vystřelil k tyči. Bohužel, libivským se dát gól a nepodařilo, a přišla pohroma. Při jednom z nakopnutých míčů Třeštiny došlo ve sprintu ke kontaktu obráncem Celticu Honzou Machem a útočníkem Třeštiny. Rozhočí zapískal pokutový kop. Penalta byla přinejmenším sporná. Domácí penaltu proměnili a zajistili si tak ze zápasu s Libivou 3 body. Do konce utkání už se totiž stav nijak nezměnil. Celtic má tedy ze čtyř utkání pouze 3 body za výhru nad Mírovem. V příštím zápase se pokusí prolomit střeleckou smůlu proti Juventusu Mohelnice. Snad svými góly pomůže i nová posila, Zdena Mach. Ten přichází na hostování z Mohelnice. Zápas se hraje v sobotu 8.9.2012 od 16:30 hod na Celtic parku v Libivé.


Sestava: Šťastný – Mach J., Kvasničák A., Šnévajs, Hojgr – Václav, Košátko M., Konečný, Košátko S. ml. (Vysoudil) – Vymlátil , Niessner 
Jiří Horák, 05.09.2012 15:14

Komentáře:

Raději ne Je potřeba také uznat kvalitu soupeře. Třeština má zkušený kádr a ročník 2011-2012 nevyhráli jen tak. Nebýt Vaška, který vykopával míč 2x téměř z brankové čáry, tak to mohlo být ještě horší. Dle mého názoru, pomezní, který odmával gól, který sice Vašek chytil až za brankovou čarou, tak měl pravdu. Byl jsem hodně blízko a viděl jsem to také. Však se naši hráči ani moc nečertili, protože to také viděli. Pokud by ale gól nebyl, tak měl následovat pokutový kop a červená karta.(buďme objektivní) Druhý poločas jsme je trochu zmáčkli, ale už nám to nebylo nic platné. Ač je to kruté, Třeština si vítězství zasloužila. Tak jsem to viďel já.
Poslední příspěvek: 09.09.2012 08:59
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)