Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Petr
Nejbližší zápas
FK Krchleby - Celtic
neděle 14. dubna 15:30
Tréninky
Bude upřesněno
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Jestřebí - Celtic

Celtic vyrazil k dalšímu utkání na horkou půdu do Jestřebí. Celtic se dostal do vedení po standartce Martina Košátka, ten nastřelil míč na bránu kde Aleš Kvasničák šikovně stínil brankařovi Jestřebí a míč proletěl až do branky. Jestřebí v zápětí vyrovnalo z rychlého brejku po levé straně. Zanedlouho Celtic inkasoval podruhé z podobné situace. Vyrovnat se podařilo O. Zemánkovi. Celtic poté inkasoval z odraženého míče po rohovém kopu. Do přestávky však ještě stihl Martin Koátko z penalty vyrovnat na 3:3 a tak i poločas skončil.
Ve druhé půli měl obrovskou šanci Standa Košátko ml. jenže nadvakrát brankaře neprostřelil. Jinak se hrálo nahoru dolů na malém hřišti se šance rychle střídaly. Pohroma pro Celtic přišla v samém závěru utkání. Po brejku inkasoval čtvrtý gól, který byl sice sporný, ale náš pomezní potvrdil že míč přešel brankovou čáru. 
Tak se zrodila první prohra Celticu v jarní části sezony. V Jestřebí Libivá podlehla 4:3. V předposledním zápase v sobotu 9.6. doma hostíme Mírov. Začátek zápasu je přesunut již na 15:00 hodin!!
Jiří Horák, 07.06.2012 16:36
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)