x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti Tatran Moravičany v neděli 1. října. Utkání začíná v 15:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Jeroným
Nejbližší zápas
Moravičany - Celtic
neděle 1. října v 15:00
Tréninky
čtvrtek 17:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Turnaj v Lošticích

V neděli 24.7. 2011 si Celtic zahrál na Memoriálu Adolfa Horáka v Lošticích. Turnaje se zúčastnily celkem čtyři týmy. Loštice B, Podolí, Mladeč a náš Celtic. Hrálo se systémem výherci prvích zápasů jdou do finále a poražení se utkají o třetí místo. Celticu byly nalosovány domácí Loštice B. První poločas sice náš tým prohrál 0:1, ale ve druhé půli se Celticu podařilo nepříznivý stav otočit. První gól dal Radek Vymlátil z penalty, po faulu golmana Loštic právě na Radka Vymlátila. Druhý gól dal po rohovém kopu hlavou Standa Košátko ml. A tentýž hráč dokonal obrat Celticu, když se nejlíp zorientoval ve skrumáži před brankou a dorazil do branky zblokovanou střelu Miru Konečného.
V dalším zápase porazila Mladeč Podolí, takže se Celtic utkal ve finále s Mladčí.
První poločas se našemu mančaftu moc nepovedl, prohrál ho 4:2. Oba góly dal Standa Košátko ml. a oba hlavou po rohovém kopu. Ve druhém poločase se už jen podařilo snížit na 4:3 zásluhou hlavičky Miru Konečného. Ve velké šanci ještě selhal Martin Košátko a tak si Celtic odvezl z Loštic pěkné druhé místo. Třetí skončil tým Loštice B a na čtvrtém místě celek Podolí.
Jiří Horák, 27.07.2011 17:36
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)