x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti Tatran Moravičany v neděli 1. října. Utkání začíná v 15:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Jeroným
Nejbližší zápas
Moravičany - Celtic
neděle 1. října v 15:00
Tréninky
čtvrtek 17:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Celtic vs Hrabová

Poslední zápas sezony 2010/2011 odehrál Celtic v sobotu 11.6. proti poslednímu celku tabulky, Hrabové. Celtic chtěl v tomto zápase získat 3 body a pojistit si tak třetí místo v tabulce. V utkání se ale libivským dlouho nedařilo skórovat. Všechny střelecké pokusy létaly hodně nad branku. Celticu pak opět pomohla penalta. Po faulu na Standu Košátka ml. proměnil pokutový kop Martin Košátko. Hrabová se k brance Celticu dostala jen velmi zřídka. Ke střele se dostal útočník Hrabové po chybě stopera Honzu Vymlátila, ale trefil jen připraveného Libora Dřevického. To byla asi největší šance hostů. 
V druhém poločase pokračovalo libivské trápení v koncovce, ale defenziva Celticu nedovolila Hrabové žádné překvapení. Pak se konečně prosadil Ondra Zemánek. Kuba Zemánek mu hlavou prodloužil výkop brankaře a Ondra si položil golmana a zakončil do prázdné branky. Celtic si vítězství v pohodě pohlídal až do konce utkání. Bohužel další gól už nepřidal, ikdyž šancí na to bylo dost. 
V letošní sezoně tedy Celtic Libivá obsadil v III. třídě sk. B 3. příčku se ziskem 41 bodů a skóre 58:29. Martin Košátko má v oficiální statistice zapsáno 16 gólů a dělí se tak o druhou příčku v tabulce střelců. Hned za ním skončil s 15 góly Ondra Zemánek. Děkujeme všem příznivcům a fanouškům libivského mužstva za přízeň a věříme, že budete s námi i v příští sezoně.
Jiří Horák, 16.06.2011 10:00
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)