x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti Tatran Moravičany v neděli 1. října. Utkání začíná v 15:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Jeroným
Nejbližší zápas
Moravičany - Celtic
neděle 1. října v 15:00
Tréninky
čtvrtek 17:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Celtic vs Úsov

Sestava: Dřevický L. - Vymlátil J., Šnévajs V., Mach M., Mach J.(Zemánek L.) - Košátko S.st.(Junek P.), Košátko M., Hojgr J., Václav Z. - Vymlátil R., Zemánek O.

Předposlední zápas sezony 2010/11 odehrál Celtic v Úsově. Začátek zápasu nebyl od Celticu ideální a pustil domácí brzo do vedení. Do rozhozené odrany pronikl útočník Úsova, jeho střelu stačil Libor Dřevický ještě vyrazil, ale dobíhající hráč dorazil míč do prázdné branky. Hned v zápětí šel sám na branku Ondra Zemánek, ale nepodařilo se mu trefit prostor mezi třemi tyčemi. Poté si začali libivští hráči vytvářet další gólové šance. Z penalty po faulu na Standu Košátka vyrovnal Martin Košátko. Úsov pak měl obrovskou šanci, ale byla z toho pouze nastřelená tyč Branky Libora Dřevického. Do poločasové přestávky zajistil zelenobílým vedení Martin Mach, jeho střelu tečoval do protipohybu golmana domácí obránce. První půle skončila poměrem 2:1 pro Celtic. Přestávku museli hráči libivé strávit na střídačce, jelikož nikdo nevěděl kde skončil klíč od zamknuté kabiny :D byla to taková menší záhada, kterou se nepodařilo objasnit. Nakonec musel zasáhnout zkušený úsovský zámečník :) 
Druhý poločas už se odehrával zcela v režii libivského celku. Jeden z častých úniků se podařilo úspěšně zakončit Ondrovi Zemánkovi, který se v obraně domácích proháněl jak se mu zachtělo. Čtvrtý gól přidal Martin Košátko. Po krásné přihrávce od Honzu Vymlátila prostřelil vybíhajícího golmana Úsova. Byla to jeho druhá trefa v zápase a celkově šestnáctá v sezoně! Domácí ohrozili branku Celticu jen zřídka. Žádný jejich střelecký pokus se neujal. Celtic už si pak náskok pohlídal. Úsovu nadělil čtyři branky, což je z pohledu zahozených šancí velmi malý příděl. 
Jiří Horák, 06.06.2011 16:00

Komentáře:

Fanoušek Celtic rulezz!! ;-)
Poslední příspěvek: 07.06.2011 09:50
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)