neděle 28. dubna 16:00
Čtvrtek/pátek 17:00

Celtic vs Leština B

Sestava: Dřevický L. - Vymlátil J., Šnávajs V., Mach J., Mach M.(Hojgr J.) - Košátko S. st.(Grepl L.), Košátko S. ml., Košátko M., Václav Z. - Vymlátil R.( Junek P.), Zemánek O.

V sobotu 21.5. přivítal Celtic v Libivé mužstvo Leštiny B.Celticu se podařilo brzo otevřít skóre. Z trestného kopu překonal golmana Leštiny Martin Košátko. Další gól padl také po trestném kopu. Brankař hostí neudržel centrovaný míč do vápna a po skrumáži dopravil míč do sítě Standa Košátko ml. Potom rozhodčí zapískal Leštinskému brankáři nadávky spoluhráčům a daroval Celticu nepřímý kop z malého vápna. Tuto možnost proměnil svým druhým gólem Martin Košátko. Celtic měl nad soupeřem jednoznačnou převahu, do poločasu zvýšil náskok Libivé na 4:0 Ondra Zemánek.
V druhém poločase přidal svůj třetí gól Martin Košátko. Leštinský obránce zahrál rukou v pokutovém území a zmiňovaný sniper se z penalty nemýlil. Martinovi se v sobotu opravdu dařilo, přidal ještě jeden gól a to opět po trestném kopu. Byl to jeho čtvrtý gól v zápase. Stanovil tak skóre na 6:0 pro Celtic. Hostům se ještě podařil čestný úspěch. Po brejku trefil Leštinský útočník přesnou ranou tyč, od které se míč odrazil do branky. Celtic potřetí v řade zvítězil. Doma přestřílel Leštinu B 6:1
Jiří Horák, 23.05.2011 20:38