x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti Tatran Moravičany v neděli 1. října. Utkání začíná v 15:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Jeroným
Nejbližší zápas
Moravičany - Celtic
neděle 1. října v 15:00
Tréninky
čtvrtek 17:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Krchleby vs Celtic

Sestava: Dřevický L. - Vymlátil R., Šnévajs V., Mach J., Hojgr J., - Václav Z., Košátko M., Košátko S.ml., Vymlátil J. - Zemánek O., Zemánek L.


Další mistrovské utkání odehrál Celtic v Krchlebech. Zelenobílý nezačali nijak ideálně, ale nějaké šance si vypracovali. Ve hře Libivé chyběla finální přihrávka a hlavně přesné zakončení. V nejvetší šanci byl Standa Košátko, ale sám před prázdnou brankou hlavou minul. Do vedení se nečekane dostali domácí. Po nákopu za obranu se míč odrazil od našeho stopera Vaška Šnévajse přímo k útočníkovi a ten překonal libivského golmana Libora Dřevického. Celtic ale odpověděl hned dalším útokem. Kuba Zemánek byl důrazný v šestnátce a vybojoval balon pro Ondru Zemánka, který z voleje propálil vše co mu stálo v cestě, a vyrovnal. Poločas skončil 1:1. V druhé půli hráči Celticu přestali mluvit a začali hrát fotbal. Hned se to na jejich výkonu projevilo. Ondra Zemánek přidal další trefu, tentokrát s tečí domácího obránce, od kterého jeho střela zaplula k tyči. Krchleby se nevyvarovaly chyb v obraně. Po jedné takové chybě skompletoval hattrick Ondra Zemánek. Vystihl přihrávku obránce a poradil si i s golmanem. Celtic se uklidnil a Krchleby už nepustil do hry. Do samostatného úniku se pak dostal Martin Košátko. Branař si na jeho střelo sáhnul, ale vyrazit se mu ji už nepodařilo. 4:1. Na konci hrací doby ještě hlavou z rohu rozvlnil síť Standa Košátko. Celtic v Krchlebech vyhrál 5:1 a odvezl si 3 body.  
Jiří Horák, 14.05.2011 19:33
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)