x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti Tatran Moravičany v neděli 1. října. Utkání začíná v 15:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Jeroným
Nejbližší zápas
Moravičany - Celtic
neděle 1. října v 15:00
Tréninky
čtvrtek 17:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Celtic vs Jestřebí

Sestava: Dřevický L. - Vymlátil J., Šnévajs V., Mach J.(Zemánek L.), Václav Z. - Košátko M., Košátko S. st., Košátko S. ml., Grepl L. - Zemánek O., Niessner F.

V sobotu 7.5. 11. přívital Celtic na svém hřišti celek Jestřebí. Počasí se vydařilo a náš Celtic si chtěl doma zpravit reputaci po prohře v Moravičanech. Hned po úvodním hvizdu se tedy pustil do soupeře. Obranu hostí se dařilo našim hráčům překonávat především po pravé straně. Do slibné šance se dostal Standa Košátko st. střelu z voleje ale branař vyrazil a jeho další pokus levačkou se nevešel mezi tři tyče. Soupeř se dostal do první šance po rychlém brejku. Libor Dřevický vyrazil míč na hranici šestnáctky a dobíhající hráč ho napálil pouze do našeho stopera. Celticu se dlouho nedařilo překonat golmana Jestřebí, který se dostal do tempa a rozhodně se v první půli nenudil. Obrovskou šanci měl Franta Niessner. Po centru Martina Košátka se ocitl sám před brankařem, ale nepodařilo se mu míč vměstnat do brány. Po rohovém kopu trefil Standa Košátko ml. tyč. Z dalšího rohu už se ale nemýlil a hlavou otevřel skóre. Do poločasu už se skóre neměnilo. Celtic držel těsný náskok 1:0. 
Na začátku druhého dějství se trefil Standa Košátko st.. Ondra Zemánek krásně prošel po levé straně a naservíroval míč libivskému veteránovi a ten už přesně věděl kudy míč dostat do sítě. Potom ovšem zaváhala obrana zelenobílých. Po pravé straně se podařilo utéct útočníkovi hostů, ten chtěl centrovat na svého spoluhráče před brankou, ale z centru se vyklubala záludná střela, která překvapila Libora Dřevického a asi i střelce samotného, kdaž zapadla k zadní tyči do sítě.
Celtic ale nedovolil drama a hned si získal dvoubrankové vedení zpět. Střelec byl opět Standa Košátko st. jen mu nahrával z podobného místa Kuba Zemánek, který obral o míč golmana Jestřebí. Poté se hlavou z rohu trefil Ondra Zemánek, a tentýž hráč uzavřel gólový účet utkání, když utekl obraně Jestřebí, položil si brankáře a míč uklidil do prázdné branky. Celtic doma nezklamal Jestřebí porazil 5:1.
Jiří Horák, 09.05.2011 15:03
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)