x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti FK Krchleby v neděli 14. dubna. Utkání začíná v 15:30.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Vincenc
Nejbližší zápas
FK Krchleby - Celtic
neděle 14. dubna 15:30
Tréninky
Bude upřesněno
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Moravičany vs Celtic

K pátému zápasu jarní části sezony zavítal Celtic  na půdu lídra tabulky Moravičan. Celtic zápas nezačal vůbec špatně, měl míč pod kontrolou a snažil se hned od začátku ujmout vedení. To se ovšem z brejku podařilo domácím. Útočník Moravičan pronikl do pokutového území z levé strany, naceltroval před branku k nabíhajícímu spoluhráči a ten překonal brankaře Celticu Libora Dřevického. Do konce poločasu se hrál vyrovnaný fotal. Moravičanům se dařilo náš tým přečislovat a hrozily z rychlých útoků. Velkou šanci Celticu měl Radek Vymláti. Z centrovaného míče ale hlavou trefil přímo golmana, který s jeho pokusem neměl žádný problém. Bohužel se nám v prním poločase zranili dva hráči. Do druhého poločasu jsme museli nastoupit v deseti hráčích. V průběhu se k týmu připojil Jirka Horák, který se postavil do útoku k Ondrovi Zemánkovi. Ondra asi nejvíce zlobil obranu domácích svou rychlostí. Z jeho úniků ale žádný gól nepadl. Ze standartní situace ale skórovali domácí. Po rohovém kopu se k hlavičce dostal vytáhlý hráč Moravičan, vrátil ze zadní tyče míč před bránu a útočník jej dorazil do branky. Do šance se dostal i náš Jirka Horák. Přesprintoval obránce a z levé strany se křižnou ranou snažil překonat domácího golmana. Ten ale jeho záměr vystihl a pokus zneškodnil včasným vyběhnutím. Domácí se opět prosadili po rohovém kopu a zvíšily svůj náskok na 3:0. Celtic ještě měl pár slibných šancí především po rychlých výpadech Ondry Zemánka, ale gól tyto akce nepřinesly. Celtic tedy na jaře poprvé prohrál. V Moravičanech podlehl 3:0.  
Jiří Horák, 03.05.2011 00:25
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)