x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti Tatran Moravičany v neděli 1. října. Utkání začíná v 15:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Jeroným
Nejbližší zápas
Moravičany - Celtic
neděle 1. října v 15:00
Tréninky
čtvrtek 17:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Celtic vs Juventus

Tradiční derby se odehrálo v sobotu za krásného počasí a před velkou diváckou kulisou na Celtic parku v Libivé. Celtic vstoupil do utkání výborně a Juventus jasně přehrával. Po trestném kopu Martina Košátka z pravé strany míč propadl až na zadní tyč, kde ho do sítě uklidil Radek Vymlátil. Pak začal hrozit i Juventus, především z dálky. Dvakrát za sebou trefili černobílí břevno. Jednou skvěle vychytal střelu do šibenice Libor Dřevický.
O poločase měl Celtic jednobrankový náskok. V druhém dějství se hrálo nahoru dolů se šancemi na obou stranách, ale gól nepadl. Až po zákroku domácího stopera Vaška Šnévajse na pronikajícího Kohoutka v pokutovém území se pískala penalta, kterou Byvan proměnil. Učitě se v Libivé bylo na co dívat, ale gólový účet zápasu už se nikomu nepovedlo rozšířit. Dělba bodů byla zpravedlivá. Celtic Juventus 1:1
Jiří Horák, 26.04.2011 15:48
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)