Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Maxim
Nejbližší zápas
Loštice C - Celtic
neděle 4. června 17:00
Tréninky
čtvrtek 17:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

TJ Podolí - Celtic 0:4

Závěrečný zápas sezóny 2018/2019 odehrál Celtic na nedalekém hřišti v Podolí, kde si naposledy zahrál a zastřílel v roce 2014 v poměru 0:5. Absence sestavy se objevily, ale celkový počet hráčů zavdal možnost i ke střídání.

Od prvních minut bylo jasné, kdo bude dirigovat toto utkání - Libivá si s přehledem držela míč na svých kopačkách, domácí hráli zataženě, napadali až na své polovině hriště a přechod směrem k brance byl tedy pro hosty obtížný. Jednu z úvodních příležitostí zhatil domácí brankář Zdenku Machovi, když si pohlídal bližší tyč. Ten ale nepřestal bojovat, ve 20. minutě prošel mezi obránci a zamířil k levé tyči kam se gólman natahoval marně. Zanedlouho slavila Libivá podruhé, když Martin Košátko rozehrál roh na nikým nehlídaného Milana Řehulu, který pohodlně zakončoval hlavou kam chtěl. 0:2. Celtic ubral na aktivitě a Podolí přidalo - několikrát musel zasahovat pohotově libivský brankář Tomáš Ťápal. Na domácí branku mířilo také pár střel, jež ale byly hodně nepřesné.

Následující pětačtyřicetiminutovka měla pár světlých okamžiků pro Podolí, ale většinu času se hrálo na jejich půlce. Antonín Byvan vystřídal Davida Svobodu, a jak už to tak bývá, znovu skóroval, tentokrát se blýsknul přibližně po 25. minutách na trávníku. Tondova snaha o navýšení stavu pokračovala a po skrumáži, kdy se dostal k balónu na malém vápně, mohl zakončovat, ale vybral si Zdenu Macha v pokutovém území, který se nemýlil a připsal si druhou branku utkání. Uznání si zaslouží pravděpodobně nejstarší hráč zápasu, Karel Rissner, který proháněl a zaměstnával libivské obránce celou dobu, avšak ani jednou nepřekonal brankáře Libivé.

Celtic uzavřel ročník vítězně a do prázdnin jej čeká už jen sobotní závěrečná, kde se vše určitě vyhodnotí a proberou se plány na další sezónu včetně personálních záležitostí.

Jiří Horák, 20.06.2019 17:10
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)