x
x
Tatran Moravičany zavítá v sobotu 21. května na Celtic Park. Přijďte se podívat a podpořit domácí tým Libivé. Utkání startuje v 16:30.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Ivo
Nejbližší zápas
Celtic - Moravičany
16:30, sobota 21. května
Tréninky
Bude upřesněno
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

FK Krchleby - Celtic 1:2

Venkovní zápas s předposledním týmem tabulky III. třídy čekal na libivské v neděli na hřišti Krchleb v tradičně pochmurném počasí, jak to obvykle bývá zde "na kopci". Jan Coufal, tedy mladá krev, posílila Celtic v záložních řadách a v zápase byl určitě hodně vidět.

Celtic vstoupil do utkání plný energie a po pár minutách nebylo sebemenších pochyb, že zápas bude pro něj tragický, zvlášť když se opět trefil "nový" útočník Ondra Konečný - téměř ze šestnácky zamířil přesně k pravé tyčce a brankář se ani nepokoušel skákat po míči. 0:1. Skóre se mohlo znovu měnit po nařízené penaltě za faul na Ondru Konečného, avšak Zdena Mach, exekutor pokutového kopu, trestuhodně selhal. Sebevědomí libivských utržilo ránu a hra se postupně srovnávala. Po neproměných šancích hosté srovnali skóre v 33. minutě.

Druhá část byla ve znamení opětovné touhy Libivé vstřelit rozdílovou branku. Téměř 35 minut Krchleby odolávali než se po několikáté standardce trefil krásně před "zeď" Martin Košátko, který se na trávník vrátil po třízápasové "pauze". Libivá jednobrankový náskok udržela a připsala si další tři body do soutěže.

Následující kolo hraje Libivá doma s béčkem Bludova, proto přiďte podpořit tým na Celtic park.

Jiří Horák, 27.09.2018 09:47
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)