x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti TJ Libina B v neděli 28. dubna. Utkání začíná v 16:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Přihlásit se! | Svátek slaví Oto
TJ Libina B - Celtic
neděle 28. dubna 16:00
Čtvrtek/pátek 17:00

Celtic - FK Nové Sady B 4:1

V prodlouženém, a zároveň posledním víkendu října, zavítal na Celtic Park B tým Nových Sadů. Celtic se v tomto zápase nacházel na předposledním místě tabulky, potřeboval proto proti soupeři ze středu tabulky nutně bodovat i s ohledem na to, že hosté pravidelně ve venkovních zápasech nebodují.

Domácí v tomto zápase začali aktivněji, přičemž soupeře k ničemu výraznému nepouštěli. Snaha Celticu vyvrcholila v 36. minutě, kdy Jarda Kožela nádhernou střelou z úhlu otevřel skóre zápasu. Celtic vedl 1:0. Radost ale domácím nevydržela moc dlouho, protože hned v 39. minutě vyrovnával hostující Steklý. Libivou to tentokrát nicméně nevyvedlo z míry a hned ve 41. minutě vytáhl Jarda Kožela další ze svých parádních střel a zvyšoval na 2:1. Celtic tedy první poločas zaslouženě po dobrém výkonu vyhrál.

Do druhého poločasu vstoupili výrazně aktivněji hosté, kterým se 20 minut dařilo domácí tým držet v dostatečném odstupu od vlastní brány. Nicméně výrazně selhávali ve finálních přihrávkách a zakončovali jen sporadicky. V jedné situaci pomohlo Celticu i břevno. Hosté také dopláceli na to, že nebyli schopni si ohlídat ofsajdovou hranici, za což patří pochvala také domácí obraně. V 61. minutě potom udeřil Pavel Junek, kdy z 11 metrů propálil hostující stěnu z hráčů i golmana a zvýšil tak náskok již na 2 góly. Libivá se poté opět dostala více do hry, ale snaha o eliminaci zbytečných chyb a držení výsledku byla na herním projevu zcela patrná, takže domácí se nehnali do žádného zbytečného útočení. V samém závěru, konkrétně v 86. minutě, pečetil Jarda Kožela na konečných 4:1 pro domácí a završil tak tímto gólem svůj hattrick.

Celtic tak slavil v posledním zápase podzimní části Clean4you 1.B třídy, skupiny B opět po delší odmlce plný tříbodový zisk. Tímto zápasem se uzavřela podzimní fotbalová část, nicméně ještě v listopadu jsou naplánovány dvě předehrávky jarní části, takže fotbalová sezona Celticu ještě nekončí.

Sestava: Zemánek O., - Šnévajs M., Řezníček M. (K), Konečný O., Mach J., - Košátko S. (76. Horák M.), Košátko M., Krejčí J., Konečný M., - Junek P. (70. Wagner M.), Kožela J.

Jan Mach, 07.11.2016 10:00

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)