x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti TJ Libina B v neděli 28. dubna. Utkání začíná v 16:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Přihlásit se! | Svátek slaví Oto
TJ Libina B - Celtic
neděle 28. dubna 16:00
Čtvrtek/pátek 17:00

Celtic - Třeština 2:0

K předposlednímu domácímu utkání sezóny dorazil na Celtic park celek z Třeštiny. Libivá nastoupila v plné sestavě, do brány se vrátil po odmlce také Libor Dřevický, který hned udržel čisté konto. Naopak Třeština neměla ten samý kádr jako na podzim, a tak Celtic nic jiného než tři body nezajímaly.

Třeština vstoupila podle očekávání do utkání spíše defenzivně, což už se na Celtic parku stává pro hostující celky zvykem. Libivá si začala postupně oťukávat obranu a gólmana hostí. Přímý kop Martina Košátka vyrazil na brankové čáře kapitán Čihulka, pozdější dorážka hlavou Ondry Konečného skončila v náručí gólmana. Celtic se snažil okamžitě napadat třeštinskou rozehrávku, což hostům dělalo problémy. V 15. minutě vystihl kanonýr Jarda Kožela špatnou zpětnou přihrávku obránce Ondráška a špičkou prostřelil bezmocného brankáře. Po této brance hra Celticu postupně uvadala a začala postrádat pohyb a kombinaci. Hře nepomohlo ani neustálé přerušování. Třeština naštěstí nebyla nebezpečná a kromě několika rohových kopů nijak výrazně branku Libora Dřevického neohrozila. Libivé před koncem první půle docházela šťáva a poločasový hvizd byl jistě vítaný.

Druhá půle byla o něco vyrovnanější a mnohem vyhrocenější, čemuž napomáhalo také neustálé pokřikování fanoušků hostí na adresu jak rozhodčího, tak hráčů Celticu. Sporným okamžikem byla v pokutovém území Celitcu srážka Libora Dřevického s útočníkem po odehrání míče. Rozhodčí pokutový kop pro hosty nenařídil. Na druhé straně pěkně zakombinoval Celtic, kdy po příhrávce Standy Košátka za obranu vypálil tvrdou ranou Jarda Kožela, kterou gólman vyrazil na roh. Podruhé v utkání hráč Třeštiny dokázal vyrazit míč na brankové čáře, tentokrát hlavičku Aleše Kvasničáka. 85. minuta přinesla definitivní tečku utkání. Mira Řezníček vyslal dlouhou přihrávkou Jardu Koželu, který bez problému skóroval a uzavřel tak výsledek na konečných 2:0.

Tato výhra drží Celtic stále na špici tabulky, kterému na záda dýchá Ruda se ztrátou 2 bodů. V příštím utkání vyjede Libivá do Rapotína, který se nachází na 12. příčce. Začátek zápasu je tentokrát v neděli v 15 hod.

Branky: 15., 85. Kožela Jaroslav

ŽK: 30. Zemánek, 89. Horák J. – 35. Plechatý, 44. Brotan. Diváci: 95

Sestava: Dřevický – Niessner (76. Šnévajs), Konečný O., Kvasničák, Řezníček – Řehula, Košátko M. (87. Horák J.), Junek (64. Konečný M.) – Mach Z. (84. Mach J.), Zemánek (46. Košátko S.), Kožela

Stanislav Košátko ml., 24.05.2016 08:03

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)