x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti TJ Libina B v neděli 28. dubna. Utkání začíná v 16:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Přihlásit se! | Svátek slaví Oto
TJ Libina B - Celtic
neděle 28. dubna 16:00
Čtvrtek/pátek 17:00

Celtic - Oskava 9:0

V 7. kole okresního přeboru se na nedobytnou tvrz Celtic Parku přijel utkat celek z Oskavy. Nejedná se o žádný pokus o vtip, ale Celtic skutečně vyprovodil Oskavu s devítigólovým debaklem a připisuje si jednu z největších výher v mistrovských utkání. Libivá neměla navíc k dispozici žádného z gólmanů, takže do branky se tedy musel postavit útočník Ondra Zemánek.

Od úvodních minut bylo jasné, že to nebude mít hostující tým lehké. Celtic postupně využíval tlaku a byla otázka času, kdy se zelenobílým podaří otevřít skóre. Byl to právě Pavel Junek, který vstřelil první branku, když na dvakrát překonal brankáře hostí. Na 2:0 zvyšoval Jarda Kožela po spolupráci se Zdenou Machem. Třetí branku a poslední v první půli si připsal již zmiňovaný Zdena Mach. Poločas byl kompletně v režii domácích, hosté si nevěděli moc rady. Minutu před koncem půle došlo navíc k nepříjemnému zranění oskavského borce, který si ve srážce s Alešem Kvasničákem zlomil nos. Přejeme brzké uzdravení!

Druhá půle nabídla šest branek, diváci si tedy přišli na své. Mira Řezníček zvyšoval na 4:0 dorážkou z rohového kopu. Dvě branky si připsal Aleš Kvasničák, který se nejprve trefil z pokutového kopu a poté zavěsil hlavičkou. Sedmý gól vstřelil Jarda Kožela, když jeho zakončení tečoval do protipohybu gólmana oskavský obránce. O osmou branku se postaral Zdena Mach po kombinaci s Jardou Koželou. Poslední gól utkání vsítil opět Jarda Kožela po přesném pasu Ondru Konečného. To byl tedy stručný popis průběhu utkání. Nic víc není třeba - výsledek hovoří za vše.

Celtic se navíc po remíze Libiny a Loučné posunul na první místo v tabulce, kde minimálně týden setrvá. Příští utkání sehraje Libivá v Obědné, začátek v sobotu v 16 hod.

Sestava: Zemánek – Šnévajs, Konečný O., Kvasničák, Řezníček (75. Hojgr) – Konečný M. (60. Václav), Košátko M., Řehula, Kožela – Junek (70. Košátko S.) – Mach Z.

Stanislav Košátko ml., 22.09.2014 17:37

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)