x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti TJ Libina B v neděli 28. dubna. Utkání začíná v 16:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Přihlásit se! | Svátek slaví Oto
TJ Libina B - Celtic
neděle 28. dubna 16:00
Čtvrtek/pátek 17:00

Celtic - Lukavice 3:1

V prvním zápasu jarní části sezóny 11/12 přijel na Celtic Park tým z Lukavice. Domácí zvolili pro tento zápas neobvyklou sestavu v rozestavení 4-5-1.

V úvodu utkání byla vidět jasná převaha Celticu ve středu hřiště. To vyústilo k několika slibným šancím. První dvě z nich byly na noze Ondru Zemánka, kdy měl hodně prostoru i času k zakončení, ale vstřelit branku se mu nepodařilo. Další šanci měl na hlavě při rohovém kopu Standa Košátka ml., ale trefil pouze tyč. Na první gól domácí čekali až do přímého kopu, kdy brankář hostů vyrazil míč Martina Košátko pouze před dobíhajícího Radka Vymlátila a ten se do prázdné branky nemohl mýlit. Zanedlouho Lukavice využila nepřesnosti domácích a srovnala. Ke konci poločasu ještě trefil tyč z přímého kopu Standa Košátko starší. Mužstva šli do kabin za stavu 1:1.

V druhém poločasu chtěl Celtic rychle vstřelit gól a převzít hru pod svou kontrolu. To se podařilo už po 10 minutách hry a opět z přímého kopu. Centrovaný míč Martina Košátka usměrnil hlavou Aleš Kvasničák. Na 3:1 zvýšil Ondra Zemánek, který šel sám na brankáře a tentokrát se nemýlil. Celtic soupeře v druhé půli k ničemu nepustil, postupně vystřídal všechny tři hráče a diktoval tempo hry. V závěru utkání mohl Celtic přidat ještě jeden gól. Martin Košátko šel sám na branku, ale trefil pouze gólmana. Ještě můžeme připomenout vyloučení Radka Vymlátila ke konci zápasu, který šel po druhé žluté kartě předčasně do sprch.

Celtic tak v tomto utkání porazil Lukavici 3:1 a z prvního zápasu si odnáší tři body. Také ukázal velkou sílu při standartních situacích, ze kterých dal v tomto utkání dvě branky a trefil 2 tyče.