x
x
FK Krchleby zavítá v sobotu 3. října na Celtic Park. Přijďte se podívat a podpořit domácí tým Libivé. Utkání startuje v 15:30.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Přihlásit se! | Svátek slaví Igor
Celtic - FK Krchleby
sobota 3. října v 15:30
čtvrtek 18:00

Zábřeh B - Celtic 5:1

5. září odehrála Libivá svůj další zápas v Zábřehu na hlavním hřišti. Celtic nastoupil v silné sestavě, ale ani to mu nepomohlo k získání tří bodů do tabulky a upevnění první pozice. Ze základu nikdo nechyběl a dokonce nastoupil po dlouhé době vyléčený Ondra Konečný. Bohužel pro Libivou se den před zápasem ženil Honza Mach a návštěva poloviny týmu na svatbě byla znát. Tempo našich kluků nebylo příliš vysoké a na zábřežském letišti bylo těžké držet s domácími krok.

Začátek zápasu byl hodně ovlivněn rozhodčím. Na Ondru Zemánka nebyla odpískaná jasná penalta a rozhozená Libivá ihned na to z protiútoku inkasovala. Po velké kritice rozhodčího od fanoušků si sudí pravděpodobně uvědomil chybu a o dvě minuty později pískl penaltu po ne úplně jasném faulu na libivského útočníka. Martin Košátko se z penalty nemýlil a vyrovnal skóre na 1:1. V další dobré šanci se ocitl Ondra Konečný, ale bohužel těsně minul pravou tyčku domácího brankáře. Ve 30. minutě neuhlídala obrana hostů levého záložníka, který poslal domácí do vedení. 4 minuty před koncem poločasu přišel další gól ze strany Zábřehu a do kabin se šlo za stavu 3:1 pro domácí.

Druhý poločas byl celý v režii zábřežských hráčů. Celtic už ve středním poli neměl síly a dopředu toho moc nevymyslel. Libivská obrana odolávala, ale nakonec ještě dvakrát inkasovala v 70. a 85. minutě. Zápas tak skončil 5:1 pro Zábřeh B.

Příští utkání se uskuteční 12. září v Libivé proti přespolnímu týmu z Lukavice v 16:00. Fanoušci se můžou těšit na krásné počasí a udírnu plnou masových dobrot podpořených výborným pivečkem.

Ondřej Konečný, 09.09.2020 13:53

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)