Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Agáta
Nejbližší zápas
Celtic - Lesnice B
19. listopadu v 14:30 hod.
Tréninky
středa 18:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

TJ Sokol Jedlí - Celtic 1:4

Podzimní část se chýlí ke konci a na Celtic v posledních dvou zápasech čeká soupeř z Jedlí okupující spodní část tabulky. První zápas, 4. listopadu, hráli libivští na jejich hřišti a výsledek se vydařil za tři body.

Od úvodních minut byla vidět lepší technická vybavenost Libivé, i přesto, že hřiště v Jedlí je krátké podobně jako například v Jestřebí. Většinu času to byl souboj o míč ve středu hřiště nebo snaha o rychlé nákopy na nabíhající útočníky. Libivá zahodila spoustu vyložených šancí z kopaček Zdeňka Macha, Milana Řehuly, Davida Svobody, naštěstí i některé proměnila. První branka padla po faula na Davida Svobodu těsně před šestnáctkou, kdy se k přímému kopu postavil Martin Košátko a zleva obstřelil zeď hostí. Další gól započal opět Martin Košátko, po střele/přihrávce z levé strany šestnáctky doběhl balón Jan Coufal, jenž minul a také David Svoboda, který míč doklepl do kasy.

Druhá půle byla od libivských poněkud laxní, avšak podařilo se přidat další branky. Zdeněk Mach konečně po několika vyložených šancích proměnil svůj samostatný "nájezd" na brankáře hostí, když si jej položil, obhodil vlevo a zakončil. Poté Jedlí dalo se štěstím svůj první gól odražením od Ondru Novotného. Pojistku v podobě čtvrtého gólu přinesl střídající Antonín Byvan krásným lobem z 20 metrů, gólman domácích se vůbec nepokoušel skákat, pouze jen vylovil v 77. minutě míč z brány. Do konce utkání se skóre neměnilo i přes další šance.

Libivou čeká poslední zápas podzimu, tak si jej Vy fanoušci nenechte ujít a přijďte na Celtic Park v sobotu 10. listopadu ve dvě hodiny odpoledne. Domácí zápas přeložen na jaro 2019.

Jiří Horák, 06.11.2018 17:30
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

MALKR

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)