Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Mikuláš
Nejbližší zápas
Celtic - SK Petrov-Sobotín
28. března 2020
Tréninky
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Sokol Malá Morava - Celtic 2:4

V rámci 10. kola zavítal libivský Celtic do dalekého Podlesí, kde se utkal s tamním týmem z Malé Moravy. Jednalo se nejvzdálenější výlet v rámci okresního přeboru a zelenobílí změřili síly s týmem, který se v současné době nachází na samém chvostu tabulky. Předzápasový cíl tak byl jasný – prodloužit vítěznou sérii a přiblížit se tak čelu tabulky.

Domácí začali zápas nebojácně a zaskočili zelenobílé svoji aktivitou, hráči Celticu se také těžko vyrovnávali s nepřilíš kvalitním pažitem a také malými rozměry hřiště, které libivským hráčům dlouhodobě nevyhovují. Nicméně se zelenobílí dostali hned z kraje do gólové šance, kdy obávaný kanonýr Ondřej Konečný unikl domácí obraně, bohužel tváří tvář gólmanovi selhal a svoji šanci na rychlé vedení neproměnil. Domácí se tak ujali vedení, kdy po rychlém brejku unikl útočník Malé Moravy libivské obraně a narozdíl od Ondru svoji šanci proměnil. Obraz hry zůstal i tak nezměněn – Celitc se snažil o kombinaci, které však scházela přesnost a klid na kopačkách, domácí naopak těžili z nakopávaných míčů.

Libivá se dočkala kýženého vyrovnání, když se po pasu za obranu od Zdenu Macha trefil Martin Košátko. Bohužel však místo uklidnění hry ze strany Celticu opět inkasovali po brejkové situaci. Zelenobíli však dokázali i přes 2. inkasovaný gól vyrovnat, a znovu se trefil Martin Košátko, který krásnou ranou z přímého kopu nedal domácímu brankáři šanci. Skóre tedy bylo znovu srovnáno a hráči Celticu převzali otěže zápasu a hnali se za 3 body. Další gól tak na sebe nenechal dlouho čekat, z pravé strany nacentroval před prázdnou bránu Zdena Mach a Martin Košátko se znovu nemýlil. Libivá do konce zápasu kontrolovala tempo hry a přidala pojistku, kterou po totožné akci zakončil Milan Řehula.

Celtic tak urval další důležité body do tabulky a dokázal se vyrovnat s nepřiznivě se vyvíjejícím stavem i špatnými podmínkami.

Zdeněk Mach, 09.10.2018 09:34
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

MALKR

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)