Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Adolf
Nejbližší zápas
Letní přestávka
Tréninky
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

CELTIC - Moravičany 0:0

V dalším zápase jarní části sezony přivítal Celtic na svém hřišti fotbalisty z Moravičan. Libivá vstoupila do utkání velmi aktivně a kontrolovala hru s míčem na kopačkách. Ovšem žádná větší šance se z této přavahy nezrodila. Hrálo se od šestnáctky k šestnátce. Zápas to byl vyhrocený, hlavně ve středu hriště si hráči nedarovali ani kousek prostoru a to mělo za následek množství faulů a následných strkanic. Žlutou kartu si za jeden z faulů ze zadu vysloužil Radek Vymlátil. O jediné vzrušení v první půli se postaral záložník Moravičan, který z dálky trefil břevno Libivské branky.
Druhý poločas se odvíjel podobně jako ten první. Útočníci asi neměli svůj den. Ondra Zemánek tečoval před golmanem dlouhý nákop obrany a míč skončil na tyči, ale před tím už byl pískán ofsajd. Ondra Zemánek měl pak asi největší šanci Celticu v celém zápase. Dostal krásnou přihrávku od Mirka Konečného, nechal obránce za sebou a ocitl se tváří v tvář golmanovi, ten ale jeho pokus z první kryl. Pak se do šancí dostali i hosté. Jednou po chybné rozehrávce naší obrany a následně po rychlém brejku. Gólu se ale početné divácké publikum nedočkalo. V závěru ještě Celtic podržel brankař Pavel Bača, který musel naskočit místo Libora Dřevického.
Duel Celticu s Čerty z Moravičan tedy skončil bezbrankovou remízou. V dalším zápase se Celtic utká s týmem Hrabové. Hraje se v neděli 6.5. od 16:30 hod na hřišti v Hrabové.


Sestava Celticu:
Bača P. - Kvasničák, Mach, Hojgr, Václav - Košátko S. st., Košátko S. ml., Košátko M.(Kvasničák R.), Vymlátil R. - Zemánek O., Zemánek L. (Konečný M.) 
Jiří Horák, 30.04.2012 15:23
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

MALKR

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)