x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti Sokol Palonín v neděli 17. října. Utkání začíná v 14:30.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Přihlásit se! | Svátek slaví Hedvika
Palonín - Celtic
neděle 17. října 14:30
pátek 19:00

Sokol Palonín - Celtic 6:5

Celtic v rámci 9. kola III. třídy zajížděl na půdu nedalekého Palonína, kde na ně čekal tamní Sokol, jenž se nacházel na druhém místě tabulky. Případná výhra jej tak mohla vyšvihnout na první místo před Libivou. Zároveň se také jednalo o poslední utkání před nucenou pauzou způsobenou současnou pandemickou situací v ČR, při které se navíc již hrálo bez diváků.

Libivá se před utkáním potýkala s personálními problémy a k dispozici měla pro toto utkání jen dvanáct borců. Zápas na nepříliš oblíbeném hřišti začal Celtic aktivně a zatlačil domácí před vlastní pokutové území. Bohužel hosté nedokázali využít úvodní převahy a jak tomu tak bývá, udeřili domácí ze dvou ojedinělých brejkových situací šli do dvoubrankového vedení. Z utkání navíc musel kvůli nemoci odstoupit Aleš Kvasničák a libivští tak již neměli žádné možnosti ke střídání. I přes to se hostům podařilo snížit, když svůj první gól v utkání vstřelil Martin Košátko. Ve 28. minutě se bohužel skóre měnilo již počtvrté a znovu ve prospěch domácích. Celtic se ale nechystal skládat zbraně a do konce poločasu snížil na rozdíl jediné branky.

Obraz hry ve druhém poločase zůstal téměř nezměněn, Libivá tlačila domácí u jejich pokutového území a palonínští hrozili z nakopávaných brejků. Skóre utkání se ve druhém poločase měnilo celkem šestkrát, bohužel vždy, když se Celtic dotáhl na rozdíl jediné branky dokázali domácí odpovědět. Zápas tak skončil hokejovým skóre 6:5 v neprospěch zelenobílých.

Ani pět gólů vstřelených na hřišti soupeře a hattrick Martina Košátka tak k bodovému zisku nestačil. Další utkání je bohužel v nedohlednu a nezbývá než čekat, kdy se bude možné k fotbalu i s fanoušky vrátit.

Zdeněk Mach, 15.10.2020 18:49