x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti Sokol Palonín v neděli 17. října. Utkání začíná v 14:30.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Hedvika
Nejbližší zápas
Palonín - Celtic
neděle 17. října 14:30
Tréninky
pátek 19:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

TJ Sokol Palonín - Celtic 2:0

Série jarních výher se poprvé zasekla v prvním venkovním zápase na trávě Palonína. Malá hřiště dělají libivským evidentně problém a krásná kombinační hra se míjí učinkem.

Hosté přijeli do Palonína v silné sestavě, takže očekávání k zisku třech bodů byla vysoká. Od úvodního hvizdu rozhodčího se hra přelévala ze strany na stranu, vždy však bez vážnějšího ohrožení brány. Avšak, 11. minuta přinesla první branku a to do libivské sítě. Libivá nebyla schopná dostat se k zakončení, a když už nějaké našlo, tak pálila mimo tři tyče. Domácí začali být úspěšnější, obrana hořela a požár hasil až poslední muž, brankář Tomáš Ťápal.

Do druhé půle Celtic vstupoval s optimismem na vyrováníní či otočení nepříznivého stavu. Nic z toho se bohužel nekonalo a libivští nezměnili na své hře vůbec nic - kombinace uprostřed hřiště směrem do křídel fungovala, ale následný přechod z křídelních záložník na útočníky váznul na dobré obraně domácích. V 68. minutě, po rohovém kopu, skóroval tentýž palonínský hráč jako v první půli. Celtic držel často míč na svých kopačkách, ale k zakončení nebo na významné ohrožení brány se nezmohl, proto si odváží porážku 2:0.

Sestava: Ťápal T. - Novotný O., Šnévajs V., Konečný R., Řehula M. - Konečný M., (78. Zbranek J.) Krejčí J., Košátko M., Reichel R. - Konečný O. (57. Byvan A.), Mach Z.

Jiří Horák, 03.05.2019 08:11
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)