x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti Sokol Palonín v neděli 17. října. Utkání začíná v 14:30.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Hedvika
Nejbližší zápas
Palonín - Celtic
neděle 17. října 14:30
Tréninky
pátek 19:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Celtic - TJ Sokol Palonín 4:1

Důležitý domácí zápas svedl Celtic v sobotu 15. září proti třetímu týmu tabulky, Palonínu. Kromě již tradičních hráčů základní sestavy se na hřišti objevil také Jan Vymlátil a Zdeněk Mach.

Od prvních momentů potvrzovali domácí svoje kvality a v držení míče jezdnoznačně dominovali, kdy hosté sice pečlivě bránili, ale v útoku nepředvedli téměř nic. Úvodní branku vstřelil úřadující kanonýr Libivé Ondřej Konečný, který z levé strany obdržel míč za obranu od Václava Šnévajse, zpracoval, dalším pohybem přeloboval gólmana a zakončoval do prázdné branky. V další gólové šanci se ocitnul hrající kapitán Petr Žiga, kdy téměř "skluzem" střílel z malého vápna pod dlouhém centru z pravé strany. Tento míč přeletěl obranu a trenér byl ve 44. minutě přesně tam, kde měl být.

Druhý poločas byl od libivských poněkud rozpačitý, a tak Palonín vsítil kontaktní branku. Hra se však postupně vrátila do kolejí prvního poločasu a v 69. minutě se trefil střídající hráč Petr Vysoudil. Klid se vrátil na kopačky domácích. Výrazné vítězství Celticu v tomto utkání potvrdil taktéž střídající hráč/brankář Antonín Byvan, který nastoupil v útoku a po mírně nervózních minutách na obouch stránách, zakončil přesně okolo palonínského strážce "kasy" po 25-metrovém úniku téměř před koncem utkání.

Libivá si tak připsala tolik potřebné vítězství, které ji zatím zaručí klidný střed tabulky III. třídy okresního přeboru.

Jiří Horák, 20.09.2018 20:59
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)