Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Agáta
Nejbližší zápas
Celtic - Lesnice B
19. listopadu v 14:30 hod.
Tréninky
středa 18:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Bratrušov - Celtic 6:3

Chytnout začátek zápasu a nedostat rychlý gól jako v Dubicku, to byl cíl, se kterým vstupovali hráči Libivé na hřiště Bratrušova.

Bohužel už v 6. minutě lovil podruhé Martin Wágner míč ze sítě a vypadalo to na debakl, pokud se Celtic nevzpamatuje. Naštěští po dvou obdržených gólech začala Libivá hrát fotbal a kombinační hrou dělala domácím problémy, které vyústili gólem na 1:2, jež vsítit Miroslav Řezníček. Celtic měl velkou šanci na vyrovnání, avšak Pavel Čank nenašel odvahu zakončit z malého vápna do prázdné branky a raději zvolil přihrávku na Martina Košátka, kterému míč před nohou odskočil a prakticky z brankové čáry nedokázal skórovat.

Ve druhém poločase domácí navýšili svoje vedení o dva góly na 4:1 a hnali se vítězstvím. Libivá se ovšem dokázala během 3 minut vrátit dvěma góly zpět do zápasu a snížit na rozdíl jedné branky. První gól za Libivou zaznamenal Pavel Čank a ve svých 14 letech je nejmladším střelcem Celticu v mužské kategorii. Nadšení Libivé zchladil po pár minutách střídající (asi 100kilový) útočník Bratrušova, který po sprintu přes celé hřiště překonal Wágnera a vrátil domácím klid do kopaček, který pečetili na konečných 6:3 ve svůj prospěch v závěru zápasu.

V dalším týdnu Libivou čeká tzv. anglický týden, kdy se ve dvou domácích zápasech pokusí urvat první body.

Miroslav Konečný, 28.09.2017 10:17
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

MALKR

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)