Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Petr a Pavel
Nejbližší zápas
podzim 2022
Tréninky
Bude upřesněno
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

TJ Tatran Moravičany - Celtic 4:2

Zatažené a deštivé nedělní odpoledne přivítalo hráče Celticu na hřišti Moravičan. Sestava před zápasem byla výjimečně silná, i lavička nabízela dostatek fotbalistů, což dávalo naději prvního vítězství a zastavení šňůry špatného vstupu do sezóny.

Libivá se vrhla do zápasu s vervou, když držela míč na svých kopačkách a hnala se do útoku vsítit první branku, bohužel všechny akce skončily bez vážnějšího ohrožení gólmana hostí Blažka. Úvodní gól však zanedlouho vstřelili Čerti hlavou ze vzdálenosti penalty od břevna do brány. Hra se vyrovnala a fotbal nabízel menší či větší šance u obou mužstev. V 38. minutě se štěstím zaskočil Martin Müller nepozorného gólmana Přečka centrovanou střelou z pravé strany. Avšak to ještě nebyly veškeré branky před odchodem do kabin. Opět se smutnilo na straně Celticu, kdy hráči jako kužely přihlíželi kombinaci Čertů v šestnátce a obrželi tak „trojku do šaten“.

Po poločase se udály dvě změny v útoku a dlužno dodat, že se částečně povedly. Nejprve však Mira Řezníček viděl žlutou kartu za faul na pravé straně šestnácky, po kterém následovala standardka, z níž se krásně trefil Byvan do vzdálenějšího rohu branky Celticu. Poté již ale úřadovala Libivá. Rychlý brejk vedl Vašek Šnévajs, který přihrával na úplně volného Jirku Horáka, ale ten téměř stoprocentní šanci trestuhodně zahodil. Tlak z libivské strany se však stupňoval a další příležitost krásně proměnil střídající Pavel Junek přesně k tyči. Dvě minuty poté byl u míče opět Junek a přihrával na nabíhajícího Horáka, který zamířil podobně jako Junek a prostřelil „Čerta z Moravičan“. Bohužel větší obrat se nepodařil a Celtic si tak opět odvezl další prohru.

Sobota 9. října přinese domácí utkání s Libinou B, všichni fanoušci Celticu jsou srdečně zváni.

Sestava: Přeček Marian - Mičker Jan, Šnévajs Václav, Konečný Ondřej, Řezníček Miroslav – Košátko Martin, Hojgr Jan (80. Dvořák Petr), Václav Zdeněk, Konečný Miroslav – Žiga Petr (46. Horák Jiří), Wagner Martin (46. Junek Pavel)

Jiří Horák, 04.09.2017 23:06
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

WANSOLUTION.CZ

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)