Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Marián
Nejbližší zápas
Celtic - TJ Tatran Písařov
30. března 2019 v 15 hod.
Tréninky
středa, pátek 18:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Celtic - Jiskra Rapotín B 0:3

Druhou srpnovou sobotu se Celtic v novém soutěžním ročníku poprvé představil na domácí půdě.

Po minulé prohře si Libivá brousila zuby na skalp B týmu Jiskry Rapotín a začala výborně, když půl hodiny nevpustila hosty k většímu ohrožení domácí brány, přičemž si vypracovala i několik slibných šancí, které ovšem nevyústily v branku. Po úvodním tlaku se podařilo udeřit právě hostům, kdy ve 32. minutě otevřel skóre Střelec a ve 34. zvyšoval Březina. Byl to totální šok pro domácí, kteří se nedokázali z dvougólového přídělu do konce poločasu vzpamatovat.

Do druhého poločasu šel Celtic s cílem potrápit soupeře, což se ovšem nedařilo, zejména při zakončení. Libivá si opět dokázala vypracovávat slibné šance, ale nikdo je nebyl schopen proměňovat. V 68. minutě opět navíc opět udeřil hostující Březina a pečetil tak na jasných 3:0 pro hosty.

V tomto zápase mě Celtic rozhodně navíc. Projevuje se ale pořád dokola omílaná absence střelců. Ve fotbale totiž platí jednoduchá poučka - bez gólů nejde vyhrát.

Sestava: Přeček Marian - Mičker Jan, Šnévajs Václav, Hojgr Jan (46. Prucek Kamil), Konečný Ondřej – Košátko Martin, Mach Jan, Václav Zdeněk, (74. Soural A.), Konečný Miroslav – Košátko Stanislav, Junek Pavel (46. Dvořák Petr)

Jan Mach, 19.08.2017 07:19
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

MALKR

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)