x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti TJ Postřelmov B v sobotu 25. května. Utkání začíná v 17:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Viola
Nejbližší zápas
TJ Postřelmov B - Celtic
sobota 25. května v 17 hod.
Tréninky
pátek 16 hodin
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Celtic - FC Kostelec na Hané 0:3

První květnový zápas odehrál na Celtic parku tým z Kostelce na Hané. Kdo čekal gólové hody jako minulý zápas v Doloplazech, tak musel být mírně zklamán.

Tentokrát střídačka domácích nezela prázdnotou, ale trenér měl k dispozici tři hráče na střídání. Hostující začali mírnou převahou, ale žádnou ofenzivní smršť nepředvedli. Kostelec hrál zkušeně zezadu a neustále si vyměňoval řadu přihrávek mezi obránci a zálohou a vyčkával na ideální příležitost vyrazit dopředu. Ta se jim nabídla ve 20. minutě - dlouhý pas přes libivskou obranu do útoku, který skončil gólem. Celtic vyslal za celý zápas dvě střely na soupeřovu branku a jinak se jen bránil.

Druhý poločas se téměř celý odehrál na polovině domácích a přetížená obrana s velkou dávkou štěstí a dobrým výkonem náhradního gólmana Martina Wágnera inkasovala už jen dvakrát. Zápas tedy skončil výsledkem 0:3.

Příští zápas Celtic vyráží autobusem na půdu šestého týmu Jesenec-Dzbel. Všichni fanoušci jsou vítáni připojit se do autobusu a podpořit tak libivské hráče k zisku prvních jarních bodů.

Ondřej Konečný, 08.05.2017 19:39
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

MALKR

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)