x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti TJ Postřelmov B v sobotu 25. května. Utkání začíná v 17:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Viola
Nejbližší zápas
TJ Postřelmov B - Celtic
sobota 25. května v 17 hod.
Tréninky
pátek 16 hodin
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

TJ Sokol Doloplazy - Celtic 10:0

V neděli 30. dubna vyrazili kluci z Libivé na hřiště do Doloplaz. Za slunečného posledního dubnového dne se mohlo odehrát atraktivní utkání, ale bohužel pár hráčů nedorazilo a Celtic měl k dispozici pouze deset hráčů, což neavizovalo nic dobrého.

Nebylo v úmyslu hrát nějak ofenzivně, ale i přesto nehrála Libivá vyloženě, jak se říká, zaďoura. Bohužel skóre utkání se měnilo brzy po začátku a byl to Celtic, který inkasoval. Po první brance přišly góly další a skóre se zastavilo až na 7:0, než přišla další rána. Gólman Ondra Zemánek zkusil zabránit další branky, skočil pod nohy střílejícímu hráči a zranil se. A jelikož na střídačce hostí seděl pouze trenér a vedoucí mužstva, tak musel do brány hráč z pole. Ondra Konečný se dobrovolně přihlásil, oblékl rukavice a hned šel čelit penaltě, protože Ondra Zemánek se nejen zranil, ale ještě u toho fauloval útočníka domácích. Nový golman sice vystihl směr střely, ale k zemi nešel, a tak se výsledek první půle zastavil na stavu 8:0.

Druhý poločas byl ze strany domácích odehrán v tréninkovém tempu a Celtic inkasoval v devíti hráčích už jen dvakrát. Konečný stav utkání tedy 10:0.

Ondřej Konečný, 08.05.2017 19:17
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

MALKR

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)