x
x
Sokol Třeština zavítá v sobotu 21. září na Celtic Park. Přijďte se podívat a podpořit domácí tým Libivé. Utkání startuje v 15:30.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Kryštof
Nejbližší zápas
Celtic - Třeština
21. září v 15:30 hod.
Tréninky
středa 18:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

TJ SK Zvole - Celtic 5:2

Velikonoční zápasový víkend zavítala Libivá na hřiště Zvole, s níž doma těsně prohrála, a proto jí tento neúspěch chtěla oplatit a poprvé na jaře utržit body.

Jelikož obě mužstva okupují dolní polovinu tabulky, dal se na začátku očekávat vyrovnaný fotbal. Naděje byly bohužel ztraceny ihned v prvních 22 minutách, kdy Celtic dvakrát inkasoval po chybách v obraně a třetím gólu po ztrátě míče uprostřed hřiště, kdy domácí mužstvo rychle přišlo do útoku a ten následně přesně zužitkovalo. Hustá deka padla na Libivou, která kromě několika málo rohů nedokázala podržet míč na svých kopačkách či trefit se mezi tři tyče. Do šatny navíc dostala čtvrtou branku.

Druhý poločas byl snad jen povinností, a tak střídání všech náhradníků nemohlo nic pokazit. Ještě, než se Celtic nadechl k poslednímu vzdoru, přišel pátý gól Zvole. Úpravu skóre tak zařídil hlavičkou Zdena Václav, který se trefil po krásném přetaženém centru z levé strany od nového útočníka Radka Maráka a pokutový kop v 80. minutě proměnil Zdeněk Mach. Závěrečný nápor Libivé nevedl k vážnější střele na bránu domácích, a tak Libivá ve Zvoli opět neukázala nic, co by ji na jaře mohlo zajistit body do tabulky I. B třídy skupiny B.

Další zápas odehraje Celtic doma s týmem Velké Bystřice v sobotu 22.4.2017. Přijďte podpořit mužstvo Libivé!

Sestava: Zemánek O. – Šnévajs V., Řehula M., Konečný O., Mach J. (22. Václav Z.), – Konečný M., Mach Z., Košátko M., Junek P. (72. Horák J.) – Košátko S. (46. Wagner M.), Marák R. 

Jiří Horák, 19.04.2017 10:22
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

MALKR

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)