x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti TJ Postřelmov B v sobotu 25. května. Utkání začíná v 17:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Viola
Nejbližší zápas
TJ Postřelmov B - Celtic
sobota 25. května v 17 hod.
Tréninky
pátek 16 hodin
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

TJ Smržice - Celtic 4:1

V první dubnovou neděli zavítal Celtic na venkovní zápas do Smržic s ambiciózním cílem urvat nějaké body týmu, který je přímým konkurentem Libivé v boji o záchranu.

Standa Košátko v nepřítomnosti Honzu Vymlátila měl k dispozici nejsilnější možnou sestavu, kterou Celtic v současnosti disponuje. V pěkném jarním počasí za přítomnosti 200 platících diváků začalo utkání o 12. místo tabulky. Domácí ze začátku drželi míč na svých kopačkách a snažili se kombinačně dostat do zahuštěné obrany Celticu, kromě pár rohových kopů, ale nevytěžili nic. Ve 13. minutě zaváhat při rozehrávce stoper Milan Řehula, přišel o míč, který poslal domácí útočník směrem na Libivskou bránu, a když už to vypadalo, že závar bude zažehnán, jelikož se jako první k balónu dostal Honza Hojgr, ale v malém vápně nešťastně míč zašlápl a domácí hráč měl lehkou úlohu trefit ze 2 metrů odkrytou bránu. Po této brance se Smržice uklidnili a neustále si vylepšovali statistiku držení míče. Libivá hrozila z brejků, ale na bránu soupeře prakticky nevystřelila. Dvě minuty před koncem poločasu předvedli hráči Smržic pěknou akci po kolmé přihrávce do běhu zakončenou gólem na 2:0.

Ve druhém poločase se hra Celticu směrem dopředu zlepšila po nástupu nové útočné dvojice Aleš Kvasničák a Jirka Horák. Smržice stejně i tak přidali další 2 góly a několik slibných šancí zahodili. Za zmínku ze strany Libivé snad stojí úsměvná akce, kdy se ocitl Mirek Konečný sám nikým neatakovaný před domácí bránou, při zakončení se sám kopl do nohy a místo gólu trefil rohový praporek čímž korunoval zmar Celticu v jarní části sezóny. Asi o minutu později se přece jenom Libivá dočkala prvního jarního gólu, kde se za obranou Smržic ocitlo několik hráčů Celticu a Martin Košátko po přihrávce Aleše Kvasničáka zakončoval do prázdné brány a pečetil výsledek utkání na 4:1.

Sestava: Zemánek O. – Šnévajs V., Řehula M., Konečný O., Hojgr J., – Konečný M., Mach Z., Košátko M., Mach J. – Krejčí J. (46. Kvasničák A.), Košátko S. (45. Horák J.)

Miroslav Konečný, 11.04.2017 08:29
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

MALKR

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)