x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti TJ Postřelmov B v sobotu 25. května. Utkání začíná v 17:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Viola
Nejbližší zápas
TJ Postřelmov B - Celtic
sobota 25. května v 17 hod.
Tréninky
pátek 16 hodin
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Kožušany - Celtic 4:0

Ve 12. kole vyjížděl Celtic na venkovní utkání do Kožušan. Domácí byli favoritem utkání, což také potvrdili a s přehledem zvítězili 4:0.

Libivá měla k dispozici pouze základní jedenáctku bez kohokoliv na střídačce. Cílem tedy bylo neodjet s prázdnou, domácí ale byli agresivnější a rychlejší, což jim přineslo třígolové vedení v první půli. Celtic si nevytvořil téměř žádnou velkou šanci, přesto v některých pasážích dokázal hrát vyrovnanou partii.

Do druhého poločasu provedl trenér Vymlátil změny s vidinou, že není co ztratit. Na hrot útoku se tedy přesunul stoper Ondra Konečný s Jirkou Krejčím s cílem vyššího držení míče na polovině Kožušan. Herně na tom byl v druhé půli Celtic o něco lépe, ale domácí také nepolevili a vítězství si zkušeně pohlídali, přičemž dokázali přidat ještě branku. 

Sestava: Zemánek O. - Šnévajs V., Konečný O., Řezníček M., Mičker J. - Konečný M., Krejčí J., Košátko M., Hojgr J. - Košátko S., Kožela J.

Stanislav Košátko ml., 01.11.2016 09:05
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

MALKR

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)