x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti TJ Postřelmov B v sobotu 25. května. Utkání začíná v 17:00.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Viola
Nejbližší zápas
TJ Postřelmov B - Celtic
sobota 25. května v 17 hod.
Tréninky
pátek 16 hodin
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Celtic - Mírov 15:0

V posledním utkání před zimní přestávkou zavítal na Celtic Park tým z Mírova. Hosté měli problémy s poskládáním základní jedenáctky a do zápasu vstoupili pouze v devíti hráčích. Průběh utkání představoval jednostrannou záležitost. Celtic Mírovu uštědřil patnáctigólový příděl a stal se tak týmem s největším počtem vstřelených branek. Skóre posunulo Libivou na 3. místo v tabulce, kde setrvá do jarní části sezony. Tato výhra je pro Celtic rekordní a dost možná také nejvyšší v rámci soutěže.

Za Celtic se v tomto utkání trefili: 5x Mach Zdeněk, 2x Košátko Martin, 2x Vymlátil Jan, 2x Junek Pavel, Řehula Milan, Konečný Ondřej, Zemánek Lubomír, Šnévajs Václav

Sestava: Dřevický – Šnévajs, Konečný, Řezníček, Václav – Mach J., Řehula (46. Zemánek L.), Vymlátil, Košátko M. – Junek, Mach Z.

Jiří Horák, 10.11.2013 20:53
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

MALKR

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.55 (Responsible design)