x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti FK Krchleby v neděli 23. září. Utkání začíná v 15:30.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Přihlásit se! | Svátek slaví Matouš
FK Krchleby - Celtic
neděle 23. září 15:30
středa, pátek 18:00

Jestřebí - Celtic

Dnes odehrál Celtic první ze dvou odložených zápasů z podzimní části sezony 2010/2011. V Zábřehu na umělé trávě je čekal soupeř z Jestřebí. Zápas bohužel nedopadl podle libivských představ. V první půli na hřišti jasně dominovali muži v zelenobílém. První gól padl z penalty, která byla nařízena po faulu gólmana Jestřebí na Ondru Zemánka. Pokutový kop proměnil Radek Vymlátil. Celtic měl opravdu mnoho gólových šancí, ale finální přihrávka, nebo přesné zakončení chybělo. Ale do poločasu se přece jenom podařilo Libivé náskok zvýšit. Z dálky se přesnou střelou trefil Standa Košátko st.
Celtic bohužel v druhé půli nenavázal na dobrý výkon z prvního dějství. Hned na začátku druhého poločasu Jestřebí z brejku snížilo na 1:2. A ihned v potom bylo vyrovnáno. Celtic se trošku sesypal s nechal si dát další dva laciné góly. V půlce druhého poločasu rázem prohrával o dva góly 4:2. Deset minut před koncem se ještě podařilo snížit Frantovi Niessnerovi, také z dálky překonal gólmana Jestřebí. To bylo ze strany Celticu bohužel vše. Jestřebí poprvé v sezoně urvalo 3 body, smutné je, že zrovna proti Libivé Zamračený
Jiří Horák, 28.10.2010 14:26

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)