Celtic - TJ Sokol Jedlí
23. března 2019 v 15 hod.
středa, pátek 18:00

Celtic - TJ Postřelmov B 5:1

Ještě ve velmi příjemném podzimním počasí čekal Celtic na domácí půdě soupeře z Postřelmova. Tabulkově to měl být vyrovnaný zápas, jenže Libivá se momentálně veze na vítězné vlně, a tak tomu bylo i v tomto klání.

Domácí od prvopočátku určovali tempo hry, soupeř se jen velmi obtížně dostával k brance Libivé a v podstatě se jen snažil korigovat hodně aktivní hráče Celticu. Úvodní gól zaznamenal již v šesté minutě Milan Řehula, který si středem hřiště narazil s Honzou Vymlátilem a po šťastném prostrčení přes obránce, vsítil branku. Zmiňovaný Honza Vymlátil měl v první půly téměř tři "tutovky", ale ani jedna se nevešla mezi tyče. Libivou to naštěstí mrzet nemuselo. Po krásné individuální akci vstřelil druhý gól zápasu Zdeněk Mach a tentýž hráč pak dvě minuty poté nahrál na hlavu nikým nehlídaného Honzy Coufala. 3:0. Ve 22. minutě, po nařízené penaltě, vstřelil další branku útočník Ondra Konečný. Už už to vypadalo pro postřelmovské hodně bledě, když si Libivá vybudovala slušný náskok, ale brankostroj se zastavil a do poločasu už žádné mužstvo neskórovalo.

V druhém poločase se postupně začalo střídat, a tak kvalita Libivé postupně degradovala. Pojistku v podobě páté branky přidal Zdeněk Mach v 52. minutě. Hosté se také blískli. Korekci nuly na výsledné tabuly se prezentoval postřelmovský Minář. Obrana a bránkář Celticu drželi výborně až do konce herně vyrovanou pasáž.

Celtic v poklidu dokráčel k dalšímu vítězství a doufejme, že se mu takto bude dařit i v dalších zápasech. Příští 12. kolo výraží na půdu Libiny B, se kterou sehraje boj o druhou příčku. Přijeďte fandit a podpořit Celtic!

Jiří Horák, 18.10.2018 16:46

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)