Celtic - TJ Sokol Jedlí
23. března 2019 v 15 hod.
středa, pátek 18:00

Petrov-Sobotín - Celtic 5:0

Poslední zápas odehrál Celtic, který se již nemohl v okresním přeboru zachránit, na hřišti Sobotína a ukončení sezóny se mu tak vůbec nepodařilo.

Hned první poločas dostal Libivou do kolen. Po deseti minutách padla úvodní branka a další okamžitě pět minut poté. Celtic se téměř nemohl dostat ke střele na bránu. Jednu příležitost však dostal Ondřej Konečný, ke kterému se odrazil tečovaný balón po ráně Martina Košátka, a tak z penaltové vzdálenosti trefil míč z "první" krásně nártem do vzduchu vedle brankáře, ten ale byl připraven a střelu zneškodnil na roh. Bohužel nic vážnějšího hosté neukázali a naopak obdrželi další dvě branky po velkých ztrátách ve středu hřiště.

Závěrečnou pětačtyřicetiminutovku v této sezóně již Celtic odehrál víceméně odevzdaně a na brankáře Petrova-Sobotína ani nevystřelil, takže skóre se zastavilo na výsledku 5:0 pro domácí.

Naštěstí nebyly mezi hráči chmury znát, a tak se závěrečná akce na Celtic Parku nesla v příjemném duchu. Po rozpravě se většina dohodla, že Celtic Libivá bude pokračovat i v další sezóně, i když ve III. třídě, ale hlavní je, že fotbal v Libivé zůstane i roce 2018/2019.

Jiří Horák, 19.06.2018 19:57

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)