Celtic - TJ Sokol Jedlí
23. března 2019 v 15 hod.
středa, pátek 18:00

Celtic - FC Dubicko 1:3

Sobota 5.5.2018 nabídla divákům 22. kolo okresního přeboru, kde Libivá přivítala na svém domácím hřišti 14. tým tabulky FC Dubicko. Pokud Libivá chtěla ještě pomýšlet na záchranu, tak bylo nutné Dubicko porazit, jelikož se hrálo, jak se ve fotbalové řeči říká, o šest bodů.

Libivá nastoupila ve velice improvizované sestavě a již tradičně v bráně nastoupil jiný "brankář". V bráně má Libivá problémy, a jelikož není stabilní brankář, tak tento zápas si vylosoval černého Petra hráč z pole Michal Konečný.

I v této sestavě začala Libivá velice aktivně a od první minuty soupeře zatlačila na jejich půli a produkovala jednu šanci za druhou. Bohužel produktivita útočných řad není vysoká a na gól potřebuje Libivá vždy aspoň pět šancí. Po pár neproměněných libivských šancích se prosadil soupeř a po vysunutí domacího stopera, využil díru v obraně a otevřel skóre. Domácí se prosadili 4 minuty po obdrženém gólu, kde si z pravé strany naběhl Honza Mach a prostřelil střelou z deseti metrů dubického golmana. Zbytek poločasu zahazoval Celtic jednu šanci za druhou a tak se skóre již neměnilo.

Druhý poločas Libivá pokračovala v útočném stylu a na soupeře vyvíjela velký tlak. Soupeř ze zatažené obrany využíval možnosti breaků, jelikož hrála Libivá velice otevřeně. Jeden z těchto breaků využil soupeř v 71. minutě. Po obdrženém gólu vrhl všechny síly Celtic do útoku a změnil obranné postavení na 3 obránce a tím tak posílil útok. Tento tah se Libivé nevyplatil a v 78. minutě inkasovala po třetí. V závěru si Libivá vypracovala pár dalších 100% šancí, ale skóre se již neměnilo.

Další zápas jede Libivá do Hrabišína. Zápas se odehraje stejně jako minulý týden v den státního svátku v úterý 8.5.2018 v 16:30.

Ondřej Konečný, 08.05.2018 14:27

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)