x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti FK Krchleby v neděli 23. září. Utkání začíná v 15:30.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Přihlásit se! | Svátek slaví Berta
FK Krchleby - Celtic
neděle 23. září 15:30
středa, pátek 18:00

Libina B - Celtic 2:1

Koncem dubna započal měsíční maraton, kdy na Celtic bude téměř každý týden čekat dvojzápas. Po tomto nedělním utkání na hřišti Libiny, zavítá na Celtic parku celek z Loučné nad Desnou, a tak místo trénování bude libivským nejspíše stačit zápasová nálož.

Utkání se na nerovném terénu nevyvíjelo od prvních chvil pro hosty příznivě, když vázla jakákoliv střela na bránu i pouhopouhá přihrávka na pět metrů. Hra byla taktéž dost statická, takže nebylo divu, že po několika ztrátách, musel přijít trest v podobě obrovské šance, jež skončila po zákroku Ondry Zemánka na břevně. Jenže následný nedůraz při odkopu vedl k penaltě a otevření skóre ve prospěch Libiny. Celtic šlapal vodu a do přestávky se větší ohrožení brány hostí nekonalo.

Od druhé půle se začala hra více vyrovnávat a Libivá začala mít slibné pokusy na srovnání. Tlak na branku domácích skončil gólem v 55. minutě, kdy Michal Konečný krásně přešel po pravé straně podél rohové čáry a předložil míč k malému vápnu Zdenovi Machovi, který přízemní střelou k levé tyči nedal brankářovi šanci. Ještě přitom vystřihl jednomu z obránců jesličky.
Jak to tak bývá, remízový stav netrval dlouho, a tak opět nedůraz při odkopu míče od šestnáctky vedl ke krásné střele domácího hráče, jež téměř "přelobovala" libivského gólmana z poza šestnáctky, pokryté obránci Celticu. Větší zmar naštěstí nepřišel a Libivá se drala zase vpřed. Spoustu příležitostí zahodilo snad celé mužstvo a nikdo se tedy z Celticu do závěrečného hvizdu nepřiblížil remízovému stavu.

Sestava: Zemánek O. – Šnévajs V., Konečný R., Konečný O., Řezníček M. – Konečný Miroslav, Košátko M. (83. Žiga P.), Mach J. (57. Horák J.), Vykydal T. - Konečný Michal, Mach Z.
Jiří Horák, 01.05.2018 20:43

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)