x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti TJ Libina B v neděli 21. října. Utkání začíná v 14:30.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Přihlásit se! | Svátek slaví Brigita
TJ Libina B - Celtic
neděle 21. října 2018 14:30
středa, pátek 18:00

TJ Jiskra Rapotín - Celtic 4:2

První kolo okresního přeboru bylo kvůli počasí odloženo, a tak Celtic svůj úvodní jarní zápas odehrál na půdě Rapotína, který po podzimu vévodil okresnímu přeboru, takže to byl pro Celtic, po nevydařené zimní přípravě, papírově velice těžký první zápas.

Celtičtí do zápasu vlétli jako praví bojovníci a hned od začátku ukázali, že se budou rvát o záchranu a radno se nevzdají a ukázali to hned prvním nákopem na branku. Držení míče bylo na kopačkách libivských a soupeř byl evidentně zaskočený. V 5. minutě vlétl do pokutového území Martin Košátko, posunul si balón kolem obránce, který ho fauloval. Martin si na penaltu věřil a trošku se štěstím ji proměnil. Celtic se bohužel neradoval dlouho z vedení. Rapotín zahrozil taky hned prvním nákopem do pravého rohu, ze kterého domácí útočník nacentroval do vápna a bylo vyrovnáno. Po divokém úvodu se hra uklidnila a přelévala ze strany na stranu. V první půly už pak gól nepadl.

V druhém poločase domácí stále hrozili dlouhými nákopy a libivští obránci měli plné ruce práce. V 58. minutě Rapotín nakopl další dlouhý míč za obranu, kam si seběhl rychlý útočník, který přesně našel spoluhráče ve vápně a ten se opět nemýlil. Libivskou hru tento gól trošku utlumil a po třetím gólu, který padl z dvou metrového ofsajdu to vypadalo na klidný závěr pro domácí. Libivá to však nevzdala a v 73. minutě Martin Košátko přihrál Vašku Šnévajsovi a ten z první trefil balón k tyči. Když se Libivá nadechovala k finálnímu tlaku, tak udělala fatální chybu ve středu zálohy - domácí hráč běžel sám na branku a bez problému uzavřel utkání na 4:2.

Závěrem by se dalo říci, že zápas to byl velice vyrovnaný se spoustou zajímavých šancí. Fanoušci se určitě nenudili a Libivá svým výkonem ukázala, že má stále motivaci dávat góly. První domácí zápas na jaře odehraje Libivá v sobotu 7. dubna v 15:30 s Oskavou.

Ondřej Konečný, 04.04.2018 22:16

Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)