x
x
Přijeďte fandit a podpořit Celtic k zisku třech bodů v zápase na hřišti FK Krchleby v neděli 23. září. Utkání začíná v 15:30.

Tip: Vyčkejte 15 vteřin pro přehrání prezentace. Klávesou F11 zobrazíte prohlížeč přes celou obrazovku. Toto oznámení lze libovolně posouvat po stránce.

Celtic Libivá
Přihlásit se! | Svátek slaví Darina
Nejbližší zápas
FK Krchleby - Celtic
neděle 23. září 15:30
Tréninky
středa, pátek 18:00
aktuality
<-Zpet Všechny novinky

Celtic - Jestřebí 0:0

Poslední zářijový den přijeli na Celtic Park hosté ze Sokola Jestřebí, se kterým se Libivá dříve pravidelně utkávala ve III. třídě. Jelikož se jedná o nedalekého soupeře, zápas sliboval nádech derby. Celtic se opět musel obejít bez několik a hráčů, což morálce týmu před zápasem příliš nepřidalo. Nicméně domácí byli rozhodnuti „urvat“ první body v této sezóně.

Od začátku se Celtic jevil aktivně a vypracoval si dokonce i několik slibných šancí. Nutno také podotknout, že i hosté se vehementně snažili o ohrožení domácí branky. Obrana Celticu ale tentokrát držela a dařilo se jí neinkasovat. Na druhé straně se ovšem opět ukazovala neschopnost domácích zakončovat.

Po 90 minutách se tak oba mančafty rozešli bez branek. Následovali rozhodující penalty, které si Celtic vyzkoušel úplně poprvé. Nicméně po neúspěšných pokusech Miru Konečného a Vaška Šnévajse Celtic nakonec prohrál na penalty 4:3. Úspěšní byli Mira Řezníček, Martin Košátko a Ondra Konečný.

I když se Celticu opět nepodařilo zvítězit, připsal si první bod, což je vzhledem k situaci alespoň nějaký dílčí úspěch.

Sestava: Přeček M. – Řezníček M., Šnévajs V., Mach J., Konečný O. – Košátko M., Konečný M., Čank P., Prucek K. – Žák P. (20. Horák J.), Košátko S.

Jan Mach, 11.10.2017 08:07
Žádný komentář
Přidej komentář:
JménoText zprávy
Spam kód (Sečtěte: 233+jedna)

MALKR

Celtic Libivá - Fotbal.cz

Celtic Libivá - Vysledky.lidovky.cz

Celtic group - facebook.com Celtic Libivá - twitter.com Celtic channel - youtube.com

^ nahoru ^
Copyright © Jiří Horák 2009 page ver.:1.5 (Responsible design)